Akademia Gier i Postprodukcji już po raz trzeci!

Kolejne bezpłatne warsztaty Akademii Gier i Postprodukcji nadchodzą wielkimi krokami. 2 marca startuje III edycja AGiP (Akademii Gier i Postprodukcji) jest to nie lada gratka dla wszystkich fascynatów programowania i grafik, fanów gier komputerowych, oraz osób, które pragną swoją karierę związać z branżą Game Dev czy Media Production.

Tym razem cykl warsztató odbędzie się  na Politechnice Warszawskiej podczas BEST Gamers Tournament. Celem naszej działalności jest próba odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku - wiele największych studiów produkcyjnych wciąż prowadzi rekrutuacje, chcemy pomóc Wam wskazać w jaki sposób zadbać o swoją przyszłość na niełatwym rynku pracy. Podobnie, jak w poprzednich edycjach warsztatów  do współpracy zaprosiliśmy osoby, których chlebem powszednim jest uczestnictwo w największych projektach produkcyjnych i pracują dla liczących się studiów na rynku.

Wstęp jest bezpłatny, jednakże liczba miejsc jest ograniczona, obowiązuje wcześniejsza rejestracja na stronie: http://agip.edu.pl


Zobacz również