Akcesoria Asusa dla EeePC

W Sieci pojawiły się zdjęcia kilka dodatków dla rynkowego hitu Asusa - niewielkich komputerów Eee PC. Wśród nowych akcesoriów znalazł się zewnętrzny dysk twardy, zewnętrzny napęd optyczny oraz modem 3G.

Notebooki Asusa z linii EeePC to niewielkie urządzenia, które cieszą się wielkim zainteresowaniem klientów (znacznie przerosło ono oczekiwania producenta). Do wyboru jest sporo modeli, różniących się często kosmetycznymi zmianami - najnowszy z nich to wyposażony w 10-calowy ekran EeePC1000HD.

Nowości Asusa (źródło:blog.laptopmag.com)

Nowości Asusa (źródło:blog.laptopmag.com)

W Sieci opublikowano zdjęcia nowych akcesoriów przeznaczonych do współpracy z opisanymi wcześniej komputerami. Niestety nie podano ich dokładnych parametrów. Pierwszym jest zewnętrzny dysk twardy, który komunikuje się z nimi za pomocą interfejsu USB 2.0 (wtyczka z kablem chowana jest w specjalnym gnieździe znajdującym się pod spodem czarnej obudowy). Druga z nowości to zewnętrzna nagrywarka DVD (dysponuje czarną błyszczącą obudową oraz interfejsem USB 2.0), natomiast ostatnia - podłączany do portu USB modem 3G.

Niestety nie wiadomo kiedy urządzenia trafią do sprzedaży ani jaka będzie ich cena.

Źródło: blog.laptopmag.com