Aktualizacja "Lumia Black" dostępna w Orange i T-Mobile

Nokia rozpoczęła dostawy aktualizacji "Lumia Black". Trafiła ona już do pierwszych Lumii w Polsce pracujących w sieciach Orange i T-Mobile.

Nokia poinformowała o rozpoczęciu dostaw aktualizacji ,,Lumia Black", która niesie wraz ze sobą m.in. grupowanie ikon na ekranie startowym w foldery, usprawnienia w ekranie podglądu (Glance screen), obsługę standardu Bluetooth LE 4.0, aplikację Nokia Refocus (wymagane minimum 1 GB pamięci RAM), aplikację Nokia Beamer (min. 1 GB pamięci RAM), aplikację Nokia Storyteller i aplikację Nokia Camera. Więcej na ten temat dowiecie się z poniższego filmu:

Aktualizacja przeznaczona jest dla smartfonów Nokia Lumia 1020, Lumia 925,Lumia 920, Lumia 820, Lumia 720, Lumia 625, Lumia 620 i Lumia 520. Fiński producent udostępnił stronę internetową, na której możemy śledzić jej stan dla konkretnych modeli. W momencie pisania tego tekstu dowiadujemy się z niej, że pierwszymi szczęśliwcami w Polsce, którzy będą mogli cieszyć się z nowych funkcji, są właściciele Lumii 925 w Orange i Lumii 1020 w T-Mobile.

Zobacz również:

  • macOS Monterey - koniecznie sprawdź te nowe funkcje [poradnik]
  • Android 11 - lista telefonów do aktualizacji [25.10.2021]