Aktualizacja Nokia Here dla Androida - doszło m.in. wsparcie dla 64-bit

Aplikacja Nokia Here mogła na początku stycznia poszczycić się ilością 2,5 miliona pobrań. Teraz została zaktualizowana i zyskała wsparcie dla urządzeń 64-bit, jak 4G HTC Desire 510 czy HTC Desire 826.

Ta popularna aplikacja nawigacyjna zaczynała jako natywne oprogramowanie dla Windows Phone, jednak dopiero wersja na Androida pokazała jej ogromną popularność. Nie ma jeszcze danych, czy pobrano ją już ponad 3 miliony razy, wiadomo jednak, że zainteresowanie nie słabnie. Najnowsza edycja przynosi sporo poprawek i ulepszeń dla użytkowników, a także zmiany techniczne. Jak już wspomniano, posiada teraz zoptymalizowane działanie pod urządzeniami 64-bitowymi, aktualizację map oraz nawigacji, powiększoną bazę danych miast (ponad 800 w 40 krajach całego świata), a także funkcję umawiania się ze znajomymi za pomocą sms-a lub e-maila.

Aktualizacja Nokia Here dla Androida - doszło m.in. wsparcie dla 64-bit

Nokia Here w nowej edycji to także możliwość spersonalizowania map pod konkretnego użytkownika oraz funkcja zapisywania miejsc wartych odwiedzenia. W chwili obecnej aplikacja może podawać w czasie rzeczywistym informacje o ruchu drogowym w ponad 40 krajach świata. Na koniec dobra wiadomość dla użytkowników iOS - wersja aplikacji na ich urządzenia ma pojawić się w tym roku.

Zobacz również:

  • Android 11 - lista telefonów do aktualizacji [25.10.2021]