Aktualizacja The Sims 4 - koniec z zaniedbywaniem małych dzieci

Najnowsza aktualizacja gry The Sims 4 wprowadziła to, o co długo prosili gracze. Przyjrzyjmy się, co nowego się pojawiło.

Szerokie grono graczy od lat prosiło o wprowadzenie dodatkowych opcji aktywności. Zależało im głównie na większym zaangażowaniu w rozgrywkę małymi dziećmi, która w porównaniu do sterowania nastolatkiem czy dorosłym prezentowała się po prostu biednie. Do tej pory umiejętności najmłodszych dzieliły się na cztery kategorie: kreatywność, zdolności umysłowe, zdolności motoryczne oraz zdolności społeczne. Niestety, to tyle. Gracze jednak skarżyli się nie tylko na ubogi system rozgrywki, ale także na niedostatek artykułów dziecięcych zarówno w trybie budowania, jak i tworzenia sima. Najnowsza aktualizacja gry daje jednak perspektywę na zmianę na lepsze.

The Sims 4

Źródło: Microsoft

Aktualizacja EA z lipca 2021 wprowadza szereg zmian. Producenci gry postanowili wprowadzić dwie nowe aktywności grupowe dla dzieci takie jak gotowanie i ogrodnictwo. Oczywiście, z tego typu zajęć może korzystać cała rodzina, ale ważne, że udział w niej mogą wziąć także najmłodsi, którzy otrzymują punkty umiejętności umysłowych podczas zabawy. Poza tym zostały dodane nowe narzędzia terenowe, które pozwolą budować prawdziwe zbiorniki wodne oraz nieliczne obiekty, w tym długo wyczekiwane łóżko piętrowe.

Zobacz również:

  • Jak szybko levelować w Diablo 2 Resurrected
  • 10 modów, bez których nie warto grać w The Sims 4! [Aktualizacja]
  • The Sims 4 - premiera dodatku Wiejska sielanka już dziś!
The Sims 4

Źródło: Microsoft

Na tym jednak nie koniec, bo aktualizacja nie tylko dodaje nową zawartość, ale także usuwa mnóstwo problemów zarówno tych występujących na PC jak i na konsolach. Mowa tutaj między innymi o problemie, który powodował, że simowie oblewali studia mimo spełnienia wszystkich warunków.

Nie wiesz jaki smartwatch jest warty uwagi? Sprawdź realme Watch 2 Pro – test smartwatcha dla aktywnych!