Aktualizacja Windows 8.1 Spring GDR być może już w kwietniu

Aktualizacja Windows 8.1 Spring 2014 GDR może zostać wydana w kwietniu 2014 roku podczas mającej się prawdopodobnie wówczas odbyć konferencji Build 2014.

Micrososft przypadkowo opublikował na swoje stronie komunikat, dzięki któremu dowiadujemy się, że następna konferencja dla deweloperów - Build 2014 - odbędzie się w San Francisco (czyli jak poprzednia) w dniach 2-4 kwietnia:

Aktualizacja Windows 8.1 Spring GDR być może już w kwietniu

BUILD 2014

Niestety obecnie nic nie wiemy na temat tego, czego możemy się po niej spodziewać. Warto tutaj jednak przypomnieć, że we wrześniu znana obserwatorka poczynań Microsoftu poinformowała, że jej zdaniem gigant pracuje już nad kolejną aktualizacją - Windows 8.1 Spring 2014 GDR (General Distribution Release - cykliczne aktualizacje znane z platformy Windows Phone). Jak wskazuje jej nazwa, miałaby ona zostać zaprezentowana wiosną, co idzie w parze z terminem wspomnianej konferencji Build 2014.

Aktualizacja Windows 8.1 Spring 2014 GDR - co może zaoferować?

Niestety nie mamy tutaj żadnych pewnych informacji. Pewne jest jednak, że zostanie udostępniona za damo użytkownikom Windows 8.1. Ponadto wydaje się, że nie powinniśmy po niej oczekiwać tylu zmian, ile przyszło wraz z aktualizacją "ósemki"

Zobacz również:

  • Windows 10, Windows 11: jak znaleźć klucz aktywacyjny systemu?
  • Poprawki dla systemów Windows czyli październikowy Patch Tuesday