Aktualizacji od Apple ciąg dalszy

Nowa aktualizacja systemu iOS już dostępna.

Wrzesień jest szczególnie ważnym miesiącem dla posiadaczy wszelkiego rodzaju sprzętów z Cupertino. To właśnie na przełomie wakacji i jesieni Apple aktualizuje wszystkie swoje systemy operacyjne. iOS 13 dla iPhone'ów został udostępniony zaledwie dwa tygodnie temu, a od tego czasu na rynku pojawiły się już dwie aktualizacje. Najnowszy iOS 13.1.1 skupia się na wprowadzeniu kilku znaczących poprawek.

Aktualizacji od Apple ciąg dalszy

Źródło: techadvisor

Tegoroczne wprowadzenie nowej wersji iOS było bardzo skomplikowane. Apple nie zdążyło ukończyć prac nad wszystkimi nowościami, które miały pojawić się w iOS 13. Z tego właśnie powodu beta testerzy jednocześnie testowali system iOS 13 i iOS 13.1. Wraz z nowymi iPhone'ami udostępniono aktualizację do iOS 13 dla posiadaczy starszych modeli. Po kilku dniach otrzymali oni kolejną aktualizację do iOS'a 13.1.

W chwili obecnej najnowszą wersją systemu jest iOS 13.1.1, który wprowadza poprawki związane ze znikającą klawiaturą. Istotne z punktu widzenia użytkowników jest także rozwiązanie problemu, który powodował szybsze rozładowywanie się baterii. Skupiono się także na bezpieczeństwie. Apple naprawiło błąd umożliwiający dostęp do danych znajdujących się na telefonie bez jego odblokowania.

Aktualizacja do iOS 13.1.1 jest dostępna dla wszystkich urządzeń kompatybilnych z iOS 13. Zainstalujemy ją na iPhone'ach 6s i nowszych.