Aladdin Systems prezentuje StuffIt 5.5

Nowa wersja programu do kompresji plików StuffIt 5.5 firmy Aladdin Systems jest prostsza w użyciu, obsługuje kompresję i zarządzanie archiwami przesyłanymi przez Internet oraz zapewnia większą współpracę między platformami.

Najnowszy StuffIt 5.5 proponowany przez Aladdin Systems oferuje o 20% większą kompresję od standardu .zip, łatwą obsługę oraz wiele funkcji zapewniających wygodną współpracę pomiędzy platformami Macintosha i peceta.

Użytkownicy pecetów docenią pełne wsparcie dla formatu .zip oferowane przez StuffIt 5.5, włącznie z obsługą 'samo rozpakowujących' się plików, a internauci mogą kompresować i kodować pliki do formatów .sit, .zip, .cab, .tar/.gz, Mime/Base64, .rar, .ace, .arj oraz popularnego w Sieci wieloplatformowego formatu Uuencode.

W systemie Windows, StuffIt 5.5 nie potrzebuje 'wizardów', a kompresja odbywa się poprzez przeciągnięcie pliku na ikonę StuffIt na pulpicie, a dekompresja za pomocą podwójnego kliknięcia myszką 'spakowanego' pliku. Jeden z modułów programu o nazwie StuffIt Browser pozwala w przypominającym Exploratora Windows interfejsie wybierać pliki do kompresji, rozkodowania, archiwizacji, otworzenia oraz dokonywać standardowych operacji związanych z zarządzaniem dokumentami: kopiowanie, przenoszenie, zmiana nazwy i synchronizacja katalogów.

StuffIt 5.5 współpracuje z Windows 95,98,NT 4.0 i Windows 2000, wymaga minimalnie 16 MB RAM, 9 MB wolnego miejsca na dysku i procesora 100 MHz lub szybszego. Do nabycia w październiku bieżącego roku, w cenie 29,95 USD.

www.aladdinsys.com


Zobacz również