Alan Wake 2 w produkcji?

Po raz kolejny w Sieci pojawiła się informacja o pracach nad kontynuacją gry Alan Wake. Tym razem chodzi o wpis na stronie LinkedIn, jednej z pracownic firmy Halon Entertainment.

Althea Suarez Gata umieściła na swoim profilu informację o tym, iż brała udział w produkcji filmu związanego z grą Alan Wake 2. Co prawda, wpis został już skasowany jednak smaczku dodaje fakt, iż Halon Entertainment, z którym artystka współpracowała, ma już na swoim koncie produkcje przeznaczone dla rynku elektronicznej rozrywki (m.in. Halo: Reach).

Przypomnijmy, że nie jest to pierwsza sytuacja, w której przyszło nam słyszeć o grze Alan Wake 2. W zeszłym roku Oskari Hakkinen, pracownik studia Remedy, stwierdził że nie wie czemu Microsoft miałby nie decydować się na stworzenie sequela tej ciekawej produkcji. Przyznał także, że druga część Alan Wake z pewnością powstanie znacznie szybciej niż pierwsza.

Zobacz również:

  • Alan Wake Remastered - wyciekły screeny z gry. Zobacz galerię
  • "Wiedźmin": Dużo większa rola Ciri w drugim sezonie serialu Netflix?

Czy zatem już niedługo możemy spodziewać się oficjalnej zapowiedzi Alan Wake 2? Być może rzekomy film zostanie nam zaprezentowany już na czerwcowych targach E3. Przekonamy się niebawem.