Alan Wake powróci w lutym

Ciekawe ilu graczy pamięta jeszcze o planach wydania gry o nazwie Alan Wake... Po raz pierwszy została ona zapowiedziana kawał czasu temu. Teraz wszystko wskazuje na to, że tytuł powróci "do świata żywych".

Po raz pierwszy o grze Alan Wake usłyszeliśmy w listopadzie 2006 roku. Wtedy to pojawiły się pierwsze spekulacje o hipotetycznej dacie premiery oraz platformach na jakie trafi dzieło. Firma Remedy, wydawca gry, zapowiedziała wówczas, że gra powstanie jedynie na PC i to tylko na system operacyjny Vista.

Alan Wake powróci w lutym

Teraz sprawa powraca. Przedstawiciel Microsoftu, Robbie Bach, zapowiedział, że Alan Wake będzie jednym z tytułów, jakie jego firma zaprezentuje na targach GDC w San Francisco, w przyszłym miesiącu. Oprócz tego na imprezie ma zostać pokazane dzieło o znajomo brzmiącym tytule Halo Wars.

Zobacz również:

  • Alan Wake Remastered - wyciekły screeny z gry. Zobacz galerię
  • Windows 11 uruchomisz z procesorami Kaby Lake. Intel dotrzymał słowa
  • Filmowy kalendarz adwentowy 2021

Alan Wake to opowieść o pisarzu horrorów, który traci miłość swojego życia i postanawia przenieść się do małego miasteczka, aby zacząć wszystko od początku. Jak możemy się domyślać, nie będzie mu dane wieść tam spokojnego życia... Koszmar od jakiego chciał się uwolnić, powróci...