Alarm!

Chroń ludzkie życie w grze Emergency Rescue: Firefighters.

GT Interactive finalizuje prace nad kontynuacją Emergency: Firefighters for Life - interesującej strategii, w której gracz nadzoruje działania specjalnych jednostek policji, straży pożarnej i służby zdrowia. Sequel, zatytułowany Emergency Rescue: Firefighters, opiera się na tych samych zasadach, co pierwsza część gry - zadaniem gracza jest ratowanie zagrożonego życia ludzkiego.

Śledząc zachodzące w grze wydarzenia i niebezpieczne sytuacje, takie jak wypadki samochodowe, pożary i klęski żywiołowe, należy błyskawicznie reagować i kierować w zagrożone rejony zespoły ratowników. Przedtem należy ich odpowiednio wyszkolić i zapewnić im niezbędny ekwipunek. Aby sprawnie poradzić sobie ze wszystkimi sytuacjami kryzysowymi, należy skorzystać z programu treningowego, obejmującego trzy przykładowe misje. Całość przeznaczona jest tylko dla jednego gracza. Niestety, autorzy nie przewidują opcji rozgrywki wieloosobowej.

Jeśli wszystko zakończy się zgodnie z planem, Emergency Rescue: Firefighters pojawi się na rynku pod koniec bieżącego miesiąca. Cena detaliczna gry w Stanach Zjednoczonych wyniesie 19,99 USD.


Zobacz również