Album ze zdjęciami iGadżetów: fanboy musi go mieć! Kosztuje tylko...300 USD

Apple rozpoczęło sprzedaż albumu ze zdjęciami iGadżetów. Upamiętnia nim Steve'a Jobsa.

Firma Apple przygotowała piękny album dedykowany Steve'owi Jobsowi. Zawiera on aż 450 zdjęć iGadżetów, które pokazują ewolucję designu w amerykańskiej firmie na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat. Ich autorem jest fotograf Andrew Zuckerman.

Album ze zdjęciami iGadżetów: fanboy musi go mieć! Kosztuje tylko...300 USD

Apple Watch

Album dostępny jest w dwóch wersjach: większej o wymiarach 13” x 16.25” i mniejszej o wymiarach 10.20” x 12.75. Od 16 listopada będzie go można kupić w sklepach Apple.com (a także wybranych sklepach stacjonarnych) w następujących krajach: Australia, Francja, Niemcy, Hong Kong, Japonia, Korea, Tajwan, Wielka Brytania i oczywiście Stany Zjednoczone. Jest to pozycja, która powinna się znaleźć na półce każdego prawdziwego fanboy'a Apple. Jeżeli nim jesteś z pewnością nie będziesz zaskoczony także ceną najnowszego iProduktu. W większe wersji przyjdzie ci za niego zapłacić "zaledwie" 299 USD, natomiast w mniejszej o 100 dolarów mniej.

Pozostałych konsumentów (ja również się do nich zaliczam) z pewnością ceny te mogą szokować. Wydaje mi się jednak pewne, że album będzie cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Tym bardziej, że zbliża się okres świąteczny i stanowić może świetny prezent dla prawdziwego fanboy'a Apple.