Alcohol 120% 2.0.0.1331 - DVD na dopingu

Bez programu do nagrywania płyt i emulowania napędów optycznych ciężko się dziś obejść. Jeżeli zależy ci na solidnym narzędziu o sporych możliwościach zainstaluj Alcohol 120%.

Alcohol 120% 2.0.0.1331 - DVD na dopingu

Alcohol 120 2.0

Alcohol 120% 2.0 to najnowsza wersja oprogramowania służącego do nagrywania płyt CD i DVD, kopiowania nośników oraz tworzenia wirtualnych napędów. Aplikacja umożliwia powielanie krążków CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW, DVD-RAM czy DVD+RW. Zgodność z większością napędów optycznych dostępnych na rynku gwarantuje, że nie doświadczysz kłopotów podczas tworzenia kopii. Pomaga w tym także funkcja emulacji, która umożliwia obejście zabezpieczeń przed kopiowaniem stosowanych przez producentów płyt.

Program obsługuje także obrazy płyt. Pozwala je tworzyć, zarządzać nimi i wyszukiwać oraz odtwarzać. Aplikacja rozpoznaje między innymi formaty MDS, CCD, BIN, CUE, ISO, CDI, BWT, BWI, BWS czy BWA. Imponująca liczba 31 wirtualnych napędów, jakie można utworzyć za pomocą narzędzia zapewnia ogromną elastyczność w zarządzaniu danymi.

Mimo że Alcohol pozwala na skonfigurowanie praktycznie każdego parametru aplikacji, co ucieszy zapewne zaawansowanych użytkowników, to konfiguracja domyślna oraz wbudowany system kreatorów pozwalają na korzystanie z aplikacji nawet początkującym.

Cena programu jest dość wysoka (57 dolarów), ale narzędzie dostępne jest w polskiej wersji językowej. Wersja testowa działa 15 dni i ma ograniczenia funkcjonalne - pozwala stworzyć tylko sześć napędów wirtualnych i nagrywać jednocześnie dwie płyty.

Informacje: www.alcohol-soft.com

Pobierz: Alcohol 120.2.0.0.1331


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: