Aleksander - polska wersja jeszcze w tym miesiącu

Rozpoczęły się beta testy polskiej wersji gry 'Aleksander' - nowej strategii czasu rzeczywistego studia GSC. Gra jest adaptacją kinowego hitu Olivera Stone'a z Colinem Farrellem w roli głównej i pojawi się w polskich sklepach jeszcze w tym miesiącu.

Najnowsza superprodukcja w reżyserii Olivera Stone'a - 'Aleksander' z Colinem Farrellem w roli głównej - trafi na ekrany komputerów w formie strategii czasu rzeczywistego. 'Aleksander' to RTS, który powinien przypaść do gustu zarówno początkującym strategom, jak i strategicznym weteranom. Gra powstająca w studiu GSC, odpowiedzialnym m.in. za powstanie serii 'Kozacy' i została opracowana przy współpracy Olivera Stone'a i jego ekipy filmowej.

Dzięki unikatowemu połączeniu grafiki 2D i 3D, gra 'Aleksander' realistycznie odtwarza gigantyczne starcia z czasów Aleksandra Wielkiego. 64 tysiące jednostek na w pełni trójwymiarowej mapie i ponad 8 tysięcy jednocześnie na ekranie - sceny batalistyczne robią duże wrażenie. Fabuła gry oparta jest o scenariusz filmowy, ale gracze mogą też spróbować swych sił kierując armiami największych przeciwników Aleksandra - Egiptu, Persji czy Indii.

Gra zostanie wydana przez firmę Cenega Poland w polskiej wersji językowej i będzie zawierać dodatkowo 10 minut nigdy wcześniej nie publikowanych fragmentów filmu, wywiad z Vangelisem, twórcą muzyki do filmu i gry oraz reportaż o tym, jak powstawała ścieżka dźwiękowa. Dokładna data premiery gry nie jest jeszcze znana - wydawca zapewnia jednak, że 'Aleksander' trafi do sklepów jeszcze w tym miesiącu.

Zapraszamy do obrania dema gry z naszego serwera FTP.

Plik do pobrania:

Alexander Demo


Zobacz również