Aleksander - premiera niebawem

Cenega Poland poinformowała o ostatecznym terminie wydania strategii czasu rzeczywistego, opartej na najnowszym filmie Oliviera Stone'a - Aleksander trafi do sklepów już 28 stycznia 2005 roku.

Aleksander - gra studia GSC - początkowo miała pojawić się w sklepach jeszcze w grudniu ubiegłego roku. Firma Cenega zmuszona została jednak do przełożenia premiery gry na nowy rok - ostatecznie datę wydania gry w Polsce ustalono na 28 stycznia br.

'Aleksander' to RTS, który powinien przypaść do gustu zarówno początkującym strategom, jak i strategicznym weteranom. Gra powstająca w studiu GSC, odpowiedzialnym m.in. za powstanie serii 'Kozacy', została opracowana przy współpracy Olivera Stone'a i jego ekipy filmowej.

Dzięki unikatowemu połączeniu grafiki 2D i 3D, gra 'Aleksander' realistycznie odtwarza gigantyczne starcia z czasów Aleksandra Wielkiego. 64 tysiące jednostek na w pełni trójwymiarowej mapie i ponad 8 tysięcy jednocześnie na ekranie - sceny batalistyczne robią duże wrażenie. Fabuła gry oparta jest o scenariusz filmowy, ale gracze mogą też spróbować swych sił kierując armiami największych przeciwników Aleksandra - Egiptu, Persji czy Indii.

Zapraszamy do pobrania dema gry z naszego serwera FTP.

Plik do pobrania:

Alexander Demo


Zobacz również