Aleksander - wysyłka rozpoczęta

Cenega Poland poinformowała, że rozpoczęto już rozsyłanie egzemplarzy gry Aleksander, zamówionych w sklepie internetowym wydawcy.

'Aleksander' to RTS, który powinien przypaść do gustu zarówno początkującym strategom, jak i strategicznym weteranom. Gra powstająca w studiu GSC, odpowiedzialnym m.in. za powstanie serii 'Kozacy', została opracowana przy współpracy Olivera Stone'a i jego ekipy filmowej.

Dzięki unikatowemu połączeniu grafiki 2D i 3D, gra 'Aleksander' realistycznie odtwarza gigantyczne starcia z czasów Aleksandra Wielkiego. 64 tysiące jednostek na w pełni trójwymiarowej mapie i ponad 8 tysięcy jednocześnie na ekranie - sceny batalistyczne robią duże wrażenie. Fabuła gry oparta jest o scenariusz filmowy, ale gracze mogą też spróbować swych sił kierując armiami największych przeciwników Aleksandra - Egiptu, Persji czy Indii.

W sklepie internetowym Cenega Poland można kupić grę Aleksander w przedsprzedaży - w ramach specjalnej promocji jest ona o 20 zł tańsza, a pierwszych 10 zamawiających otrzyma również płytę CD ze ścieżką dźwiękową z filmu. Pierwszych 50 zamawiających otrzyma plakat filmowy w formacie B1.

Natomiast wszyscy kinomani, którzy wybiorą się na pokaz filmu Aleksander w sieci multipleksów Cinema City, otrzymają specjalny kupon rabatowy na zakup gry.

Gra "Aleksander" zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej, a poza samą grą w pudełku znajdziemy m.in. dodatkowych 10 minut nigdy wcześniej nie publikowanych scen z filmu, wywiad z Vangelisem, twórcą muzyki do filmu i gry oraz reportaż o tym, jak powstawała ścieżka dźwiękowa. Gra trafi do sklepów 28 stycznia, a jej cenę ustalono na 119,90 zł.

Zapraszamy do pobrania dema gry z naszego serwera FTP.

Plik do pobrania:

Alexander

Demo


Zobacz również