Aleksandr Owieczkin zaczyna sezon hokejowy z World of Warships!

Wraz ze zbliżającym się sezonem 2018-19 ligi NHL skrzydłowy Washington Capitals, Aleksandr Owieczkin podejmuje się nowej, ciekawej roli jaką jest bez wątpienia dowodzenie okrętami w World of Warships. Obecny zdobywca pucharu Stanleya, trzykrotny MVP ligi będzie dostępny wraz z najnowszą aktualizacją do gry dostępną jeszcze w tym miesiącu!

Aleksandr Owieczkin pojawi się w grze w osobach czterech różnych kapitanów - jako dowódca floty USA, ZSRR oraz dwóch unikatowych, międzynarodowych okrętów. Każdy z nich dysponować będzie specjalnymi umiejętnościami poprawiającymi celność dział oraz zwiększającymi wytrzymałość dowodzonych okrętów. Pod wszystkie warianty głos podłożył popularny Ovi. Poza występem legendarnego hokeisty, najnowsza aktualizacja będzie jedną z najciekawszych od lat dodając m.in. długo oczekiwane łodzie podwodne w specjalnym trybie halloweenowym! Planowana data jej wprowadzenia to połowa października.

Występ Aleksandra Owieczkina w grze to cześć nowej kampanii do World of Warships o nazwie “Earn Your Greatness”. Na jej potrzeby nagrano zwiastun filmowy z hokeistą w Palm Beach na Florydzie, gdzie Ovi i jego żona oczekują przyjścia na świat ich syna. Zwiastun pokazuje co profesjonalni sportowcy i zapaleni gracze mają wspólnego ze sobą.

Jak powiedział sportowiec:

Chciałem, aby ludzie zrozumieli, że na polu rywalizacji musisz inspirować ludzi by nigdy się nie poddawali. „Gry komputerowe są jak sport – aby coś osiągnąć graj więcej, trenuj więcej. Na początku mojej przygody z grą nie szło mi najlepiej, ale tak jak na lodzie będę grał, trenował swoje umiejętności, dopóki nie będę najlepszy!

World of Warships to darmowa gra o potyczkach najsłynniejszych okrętów w historii marynarki wojennej. Zostań dowódcą olbrzymiej floty morskiej, podnoś swoje umiejętności, rozwijaj jednostki, zdominuj morza i oceany w World of Warships. Z 4 klasami okrętów, mnóstwem ulepszeń, strategicznie zaprojektowanymi mapami, akcja nie ustaje, a każda bitwa jest wyjątkowym doświadczeniem. Niekończące się godziny strategicznej i taktycznej rozgrywki, dynamiczna akcja czeka na każdego, kto spróbuje stanąć na mostku kapitańskim w World of Warships.