Alexander - kolejny filmowy hit na PC

Cenega rozpoczęła już proces przygotowania polskiej wersji gry 'Alexander' - strategii czasu rzeczywistego, opartej o film Olivera Stone'a z Colinem Farrellem w roli głównej. Tymczasem wszystkich graczy zapraszamy do pobrania pierwszej wersji demonstracyjnej gry, dostępnej w naszym serwisie FTP.

Najnowsza superprodukcja w reżyserii Olivera Stone'a - 'Alexander' z Colinem Farrellem w roli głównej - trafi na ekrany komputerów w formie strategii czasu rzeczywistego. 'Alexander' to RTS, który powinien przypaść do gustu zarówno początkującym strategom, jak i strategicznym weteranom. Gra powstająca w studiu GSC, odpowiedzialnym m.in. za powstanie serii 'Kozacy' i została opracowana przy współpracy Olivera Stone'a i jego ekipy filmowej.

Dzięki unikatowemu połączeniu grafiki 2D i 3D, gra 'Alexander' realistycznie odtwarza gigantyczne starcia z czasów Aleksandra Wielkiego. 64 tysiące jednostek na w pełni trójwymiarowej mapie i ponad 8 tysięcy jednocześnie na ekranie - sceny batalistyczne w tej robią duże wrażenie. Fabuła gry oparta jest o scenariusz filmowy, ale gracze mogą też spróbować swych sił kierując armiami największych przeciwników Aleksandra - Egiptu, Persji czy Indii.

Kiedy gra trafi do naszych sklepów - tego jeszcze nie wiadomo. Na razie zapraszamy do pobrania wersji demonstracyjnej gry z naszego serwera FTP.

Plik do pobrania:

Alexander Demo


Zobacz również