AliExpress: ceny wentylatorów i klimatyzatorów mogą Cię zaskoczyć [27.07.2022]

Okres upałów trwa w pełni - lato można kochać lub nienawidzić. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na sprzęt chłodzący w postaci wentylatora lub klimatyzacji, sprawdź jak atrakcyjnie cenowo oferty znaleźliśmy w serwisie AliExpress.

Źródło: Stock/220 Selfmade studio

Niestety niezwykle trudno przewidzieć konkretną prognozę pogody na wiosnę i lato w Polsce. Niemniej, co roku możemy być pewni, że prawdziwe upały i gwałtowne skoki temperatur są nieuniknione. Jak radzić sobie z uczuciem gorąca, które przenika do naszych domów? Jeśli wysoka temperatura utrzymuje się znacznie dłużej, niezastąpione okazują się być klimatyzatory przenośne. Sprawdziliśmy, jak prezentuje się oferta urządzeń na AliExpress - ku naszemu zdziwieniu, ceny wydają się być naprawdę atrakcyjne. Faworytów przedstawiamy poniżej!

LZHZXY

LZHZXY

Przenośny klimatyzator o maksymalnej mocy 360 Watt jest zdolny do chłodzenia oraz ogrzewania. Sterowanie jest możliwe poprzez panel na urządzeniu lub dołączonego pilota. Dzięki kompaktowej formie (28,5 cm x 46 cm x 23 cm), możesz przenosić go w dowolne miejsce. Dodatkowo, przyda się również jako osuszacz.

Zobacz również:

Urządzenie jest dostępne pod tym linkiem.

JISULIFE

JISULIFE

Niepozorny, mini wentylator posiada wbudowany akumulator o pojemności 480 mAh, co pozwala nawet na 46 godzin pracy. Umożliwia dostosowanie nawiewu dzięki trzem prędkościom, a smukła budowa i zaledwie 180 gram wagi, umożliwia zabranie go ze sobą w każde miejsce.

Urządzenie jest dostępne pod tym linkiem.

Crank Mocha

Crank Mocha

Wentylator wcale nie musi szpecić wnętrza - nowoczesne, bezłopatkowe urządzenie jest tego dobrym przykładem. Umożliwia regulację prędkości nawiewu na trzech poziomach, sterowanie jest możliwe poprzez panel dotykowy. Pełni również funkcję nocnej lampki emitującej światło LED z dostosowaniem jasności.

Urządzenie jest dostępne pod tym linkiem.

JIASHI

JIASHI

Przedstawiamy propozycję dla osób, które szukają poręcznego, cichego, a jednocześnie bezpiecznego wentylatora. Bezłopatkowy model umożliwia aż 6 trybów nawiewu (w tym funkcję turbo) oraz zasilanie poprzez USB. Jiashi posiada baterię o pojemności 2000mAh, tak więc jedno naładowanie wystarczy na długi czas pracy.

Urządzenie jest dostępne pod tym linkiem.

Comopez

Comopez

Bezłopatkowy wentylator jest nie tylko o wiele bezpieczniejszy, ale i nie szpeci wnętrza. Designerski wygląd to jednak nie wszystko co ma do zaoferowania. Urządzenie posiada aż 8 trybów pracy (powiewu), a jego oscylacja wskazuje na około 80 stopni. Jest niezwykle cichy, tak więc może pracować nawet podczas snu dziecka lub w nocy. Wedle potrzeb można ustawić timer pracy, a całe sterowanie odbywa się za pośrednictwem smukłego pilota.

Urządzenie jest dostępne pod tym linkiem.

Xiaomi Mini

Xiaomi Mini

Jeśli szukasz poręcznego urządzenia, które możesz zabrać ze sobą do sypialni, gabinetu lub auta - warto zainteresować się modelem Xiaomi Mini. Umożliwia oscylację w granicach 120 stopni oraz trzy prędkości nawiewu - dodatkowym atutem jest spray atomizujący. Powyższy model to energooszczędne i w pełni bezpieczne urządzenie.

Urządzenie jest dostępne pod tym linkiem.

MVPower

MVPower

Urządzenie jest zdolne do chłodzenia, oczyszczania oraz nawilżania. Umożliwia zaprogramowanie czasu działania, ustawienia kierunku napływu powietrza, a także siłę powiewu (naturalny, normalny, nocny). Sterowanie odbywa się za pomocą dołączonego pilota oraz dotykowy panel na klimatorze.

Urządzenie jest dostępne pod tym linkiem.

Afedal

Afedal

Model jest klimatorem w wersji mini, dzięki temu może być przenoszony między pomieszczeniami w zaledwie chwilę. Pojemność zbiornika na wodę wynosi 700 ml - jedno napełnienie wystarcza na blisko 8 godzin pracy. Aż trzy tryby urządzenia pozwalają na dostosowanie mocy i prędkości nawiewu do panujących warunków.

Urządzenie jest dostępne pod tym linkiem.

Himist

Himist

Nawiew z klimatora możemy dostosowywać za pomocą 3-poziomowych ustawień, generowany hałas nie przekracza 30 db. Powyższy model jest wyposażony w nocne światło LED i umożliwia oscylację powietrza w granicach 120 stopni. Dzięki małym gabarytom i niskiej wadze, może być pomocny również poza domem.

Urządzenie jest dostępne pod tym linkiem.

Pasapair

Pasapair

Przechodzimy do klimatyzatorów o znacznie wyższych parametrach - wydajność Pasapair to aż 2,05 kW przy mocy 780 Watt. Jako czynnik chłodzący wykorzystano R290 (propan) stosowany w znacznej części sprzętów również na polskim rynku. Urządzenie posiada tryb nocny (1 z 4 dostępnych) oraz umożliwia programowanie pracy. Wszystko to przy hałasie sięgającym niespełna 55-60 db.

Urządzenie jest dostępne pod tym linkiem.

Oloey

Oloey

Jeśli zależy Ci na oczyszczaniu, nawilżaniu i chłodzeniu mieszkania - postaw na jedno urządzenie zdolne do trzech funkcji. Nawiew powietrza może być dostosowany przy pomocy 9 poziomów, a szerokokątny wywietrznik zapewni oscylację powietrza w całym wnętrzu (obraca się o 360 stopni). LEDowy ekran umożliwia podgląd aktualnej temperatury oraz ustawionego trybu pracy.

Urządzenie jest dostępne pod tym linkiem.

Sprawdź również: Jaki wentylator kolumnowy kupić? [RANKING 2022].