AliExpress: dostawa do Polski w 15 dni! Rusza nowa funkcja

AliExpress uruchomiło skrócony czas dostawy do Polski. Od teraz paczkę będzie można dostać już w ciągu 15 dni.

AliExpress, międzynarodowa platforma e-commerce będąca częścią Alibaba Group, uruchamia gwarantowaną dostawę do Polski w 15 dni. Oferta będzie obejmowała wybrane produkty, które będą oznaczone specjalną etykietą 15-dniowa dostawa Dodatkowo przy ich zamówieniu klienci będą mogli skorzystać ze specjalnych rabatów. 15-dniowa dostawa będzie dotyczyła m.in. takich kategorii produktów, jak elektronika, sprzęt AGD, produkty do pielęgnacji urody, sportu i zdrowia.

Co ważne, akcja zbiega się z coroczną wiosenną wyprzedażą na AliExpress, a do tego, 29 marca, platforma obchodzi swoje 11 urodziny. Z tej okazji kupujący mogą liczyć na dodatkowe zniżki i kody rabatowe, sięgające nawet 70%.

AliExpress: dostawa do Polski w 15 dni! Rusza nowa funkcja

Oferta gwarantowanej 15-dniowej dostawy produktów wysyłanych z Chin, jest częścią planu realizowanego przez AliExpress, wspólnie z dostawcą usług logistycznych - firmą Cainiao. To kolejny dowód na silne zaangażowanie AliExpressna polskim rynku. Jak podkreśla Gary Topp, prezes AliExpressna Europę Środkowo-Wschodnią:

Polski rynek e-commerce jest nadal jednym z najszybciej rozwijających się w Europie, a AliExpress ma na nim mocną pozycję i wykorzystuje ten wzrost.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty z 15-dniową dostawą znajdują się na stronie internetowej AliExpress oraz w aplikacji firmy.