Alicja przybyła do krainy Cienia...

W piątek, 17 X 2014, zadebiutowało na PC "W Sidłach Umysłu: Podróż Alicji", kolejna produkcja ArtifexMundi i World-Loom. Jest to dojrzała, surrealistyczna opowieść, która łączy w sobie elementy gry przygodowej, thrillera psychologicznego i horroru. Tytuł jest dostępny w promocyjnej cenie w sklepie wydawcy.

Samochód prowadzony Alice z niewyjaśnionych przyczyn wpada do rzeki a ona sama budzi się w dziwnym, onirycznym świecie, utkanym ze swoich własnych wspomnień, marzeń i koszmarów. Aby powrócić do świata żywych, bohaterka będzie musiała zmierzyć się z demonami swojej przeszłości, rozwiązać zagadki własnych lęków i pragnień oraz odnaleźć 4 archetypiczne totemy potrzebne do pokonania władcy Krainy Cienia i odtworzenia pomostu między światami, stanowiącego jedyną drogę wyjścia.

Alicja przybyła do krainy Cienia...

Czy Alice starczy sił, by stawić czoła własnym lękom i pokonać swoje osobiste Nemezis?

W Sidłach Umysłu: Podróż Alicjito dojrzała produkcja, zawierająca 38 nastrojowych, surrealistycznych lokacji oraz21 wciągających mini gier.

Gra jest dostępna w sklepieArtifexMundi z 30% zniżką. Promocja trwa przez tydzień. Więcej informacji na: www.artifexmundi.com.