Alida - premiera gry w marcu! Demo już dostępne!

Przeznaczona na komputery osobiste wersja doskonale znanej użytkownikom 'Maców' przygodówki 'Alida' trafi do naszych sklepów już w marcu. Tymczasem na naszym serwerze FTP pojawiło się demo gry, które pozwoli zakosztować uroków rozgrywki.

Okładka polskiego wydania gry Alida

Okładka polskiego wydania gry Alida

Fabuła gry skupia się wokół grupy czterech młodych ludzi, którzy odnieśli spektakularny sukces wydając swoją pierwszą płytę CD. Większość zarobionych pieniędzy wydali na zbudowanie sztucznej wyspy w kształcie gitary o długości 330 metrów zwaną 'Alidą' - na której, co ciekawe, można również zagrać.

Jednak popularność zespołu zaczęła spadać, pieniądze się skończyły, a jego członkowie postanowili zaszyć się na wyspie na dłużej - każdy wybrał inny jej zakątek na osiedlenie. Co ważne wszyscy członkowie wznieśli wokół swoich enklaw przedziwne systemy obronne. W końcu opuszczają wyspę. Po 15 latach jeden z nich - Arin postanawia wrócić, na Alidę i tu wszelki ślad po nim ginie. Zadaniem gracza będzie odnalezienie zaginionego członka zespołu.

Gra dostępna będzie na 5 płytach CD lub jednej DVD zawierającej dużo dodatków. Relatywnie niewielkie wymagania sprzętowe pozwolą w zasadzie każdemu posiadaczowi komputera klasy PC poznać piękno tej niecodziennej wyspy.

'Alidę', w polskiej wersji językowej wyda rzeszowska firma LK Avalon - gra dostępna będzie na 5 płytach CD lub jednej DVD. Jej premiera zapowiadana jest na marzec tego roku - konkretnego terminu jednak nie znamy.

Alida Demo

Alida Trailer


Zobacz również