All New HTC One z głośnikami Boomsound doczekał się zapowiedzi

HTC nie zdecydowało się na pokazanie światu nowego flagowego telefonu na targach MWC 2014 w Barcelonie. Premiera topowego modelu będącego następcą HTC One ma nastąpić dopiero za miesiąc, ale już teraz pojawiają się pierwsze zapowiedzi.

HTC jest jednym z producentów, którzy nie zdecydowali się na prezentację tegorocznego flagowego smartfona w trakcie targów Mobile World Congress 2014, które odbyły się w tym tygodniu w Barcelonie. Na stoisku tajwańskiej firmy z nowości pokazane zostały, i to tylko w gablotce, wyłącznie dwa modele z rodziny HTC Desire ze średniej półki cenowej. Nadchodzący następca HTC One zaprezentowany zostanie oficjalnie dopiero 25 marca na osobnej konferencji producenta.

Do premiery nowego modelu, który może nazywać się All New HTC One (w plotkach funkcjonuje on pod kodową nazwą HTC M8) pozostał już niecały miesiąc. Oprócz zdjęć i spodziewanej specyfikacji, które raz po raz wyciekają do sieci, sam producent udostępnił pierwsze materiały promocyjne. Film promujący nowy flagowy smartfon pojawił się w serwisie YouTube.

Zobacz również:

  • Najlepsze smartfony 5G do 2000 zł - RANKING 2021
  • Apple pobiło rekord sprzedaży iPhone'a w Black Friday!

HTC akcentuje multimedialne możliwości swoich produktów. W promocyjnym wideo nacisk położony został na głośniki Boomsound, które pojawiły się po raz pierwszy we flagowcu HTC One w 2013 roku. Jego następca HTC M8, podobnie jak inne smartfony z tej rodziny One, będzie również w głośniki stereo wyposażony.