Allegro i Payback wprowadzają nowe zasady zbierania i wymiany punktów na złotówki

Już jutro ma wystartować nowy program będący efektem współpracy Allegro oraz Programu Payback. Dzięki temu klienci największego serwisu aukcyjnego w naszym kraju będą mogli nie tylko zbierać punkty Payback za dokonane w nim zakupy oraz płacić zebranymi punktami za produkty. Są tylko dwa warunki: klient nie może robić zakupów bezpośrednio na stronie Allegro.pl, a aby płacić punktami trzeba wykupić specjalną kartę prepaid.

Już 3 lutego 2014 roku wystartuje nowa promocja Payback przeznaczona dla klientów serwisu aukcyjnego Allegro. Oba podmioty przyjęły nową formę współpracy, a w rezultacie klienci dokonujący zakupów za pośrednictwem strony allegro.payback.pl będą mogli zbierać punkty i wymieniać je potem płacić nimi za zakupy. Będzie wymagało to wymiany posiadanych punktów na specjalne przedpłacone karty.

Zwracamy uwagę na to, że system zbierania punktów nie działa bezpośrednio w serwisie Allegro. Osoby zainteresowane skorzystaniem z programu będą musiały się upewnić, że w trakcie zakupu znajdują się w domenie payback.pl. Tylko wtedy punkty Payback będą mogły zostać naliczone, a zakupy dokonane bezpośrednio przez stronę Allegro nie będą brane pod uwagę. Trzeba też pamiętać o tym, że swoje konto Payback trzeba dodać do ustawień konta Allegro. Warto też skorzystać z promocji związanej z nowym eKuponem, który pozwoli na potrojenie liczby zebranych punktów za zakupy do końca lutego.

Allegro i Payback wprowadzają nowe zasady zbierania i wymiany punktów na złotówki

Jeśli chodzi o płacenie zebranymi punktami Payback na Allegro, to będzie to możliwe poprzez wymianę punktów na specjalne przedpłacone karty internetowe o nominałach od 30 do 200 złotych. Będzie można je nabyć bezpośrednio na stronie payback.pl. Późniejszych zakupów w serwisie Allegro będzie można dokonać na kwotę równą nominałowi karty - a jeśli zakupy będą droższe, to kartę można doładować poprzez przelanie pieniędzy na konto bankowe.

źródło: media2.pl