Allegro na Androida

Aplikacja Allegro na system Android pozwala w wygodny sposób przeglądać zasoby serwisu wprost z naszego smartfona. Po zalogowaniu się możemy także robić tam zakupy. Dużym plusem aplikacji jest też wygodny widżet.

Język: polski

Wersja Androida: od 1.5

Producent: Allegro Group

Cena aplikacji: bezpłatna

Ocena redakcji: 4/5

Allegro jest aplikacją na Androida dającą dostęp do najbardziej popularnego serwisu aukcyjnego w Polsce. Umożliwia przeglądanie ofert, obserwowanie, licytowanie oraz sprzedaż. Aplikacja wyposażona jest w czytnik kodów kreskowych. Pozwala to na bardzo szybkie wyszukanie danego produktu.

Allegro posiada także opcję wyszukiwania obrazkowego. Najpierw robimy zdjęcie, a nastepnie jest ono analizowane przez program pod kątem podobieństwa do fotografii produków dostępnych w serwisie. Niestety, jest to narzędzie wolne i dosyć zawodne. Dużym plusem aplikacji jest prostota obługi oraz bardzo dobra szybkość działania.

Zobacz również:

  • Ależ tani iPhone na Cyber Monday! Allegro nie zawodzi nawet po Black Friday
  • Aplikacja Lidl - co daje? Czy warto instalować? Sprawdziliśmy korzyści

Aplikacja Allegro nie ma wielu opcji dostępnych w zwykłej wersji serwisu, np. brak możliwości sortowania, sprawdzania pozostałych przedmiotów kupującego, wystawiania komentarzy. Mimo to jest to dobre narzędzie, pozwalające na przeglądanie zasobów Allegro.

  • Allegro w Android Markecie