Allegro otwiera swoją e-księgarnię

Allegro bez wielkiej pompy otworzyło podwoje swojej księgarni internetowej, dedykowanej przede wszystkim użytkownikom sprżetu mobilnego. Do wyboru ponad 4 tysiące pozycji.

Książki podzielono na czternaście kategorii i warto zauważyć, że jedna z nich to "Self-publishing", czyli e-booki wydane przez pisarzy własnym sumptem. W momencie pisania tego NEWSa jest tam osiemnaście pozycji, najtańsza kosztuje 5,30 PLN. W innych działach jest oczywiście dużo lepiej, a łączna liczba e-pozycji sięga ponad czterech tysięcy.Można je czytać na takich popualnych urządzeniach jak Kindle, iPad, iPhone, czy też smartfony i tablety z Andoidem na pokładzie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby pobrać e-booka na PC.

Allegro otwiera swoją e-księgarnię

Ebooki Allegro

Dla posiadaczy Androida przygotowano ciekawe rozwiązanie. O ile w przypadku innych urządzeń pałtnośc następuje za pomocą szybkiego przelewu, tu można wybrać funkcję "Płacę z Allegro za Usługi". Oznacza to, że kwota zostanie doliczona do salda użytkownika Allegro, czyli e-booka będzie mógł czytać od razu, a zapłaci przy okazji regulowania opłat. Bardzo wygodna jest także funkcja "ebooki.allegro.pl", która umożliwiaj synchronizację pomiędzy różnymi urządzeniami. Czyli czytając e-booka na tablecie mozemy przerwać lekturę, a potem otworzyć książkę na smartfonie dokłądnie w tym miejscu, w którym skończyliśmy.

Zobacz również:

  • wszystko.pl - wystartował nowy konkurent dla Allegro, OLX i Amazona
Allegro otwiera swoją e-księgarnię

watermark

E-booki w księgarni Allegro oznaczane są znakami wodnymi w celu zabezpieczenia przed nielegalnym kopiowaniem. Jeśli więc preferujecie tą formę czytelnictwa, polecamy odwiedzenie księgarni - z pewnością znajdziecie tu coś dla siebie.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: