Allegro.pl z nowym edytorem aukcji. Kolosalne problemy

Zmodyfikowany mechanizm wystawiania aukcji na Allegro źródłem licznych problemów internautów. Nie działają szablony aukcji, edycja aukcji jest utrudniona. Nowy edytor to element strategii rozwoju portalu - informuje Allegro.

W czwartek 9 czerwca w serwisie Allegro.pl zaszły zmiany - użytkownikom zaproponowano nową wersję mechanizmu do wystawiania aukcji. Niestety nie obyło się bez poważnych problemów.

"Edytor jest na tyle nieudany, że psuje praktycznie wszystkie szablony aukcji jakie sprzedawcy wykorzystują w swoich aukcjach. Zmieniane są czcionki, niektóre elementy znikają lub przestawiają się czy też rozjeżdżają" - alarmuje w mailu do redakcji czytelnik PC World, a zarazem aktywny allegrowicz.

Fora pomocy technicznej Allegro również wypełniły się postami sfrustrowanych użytkowników.

Zmieniony został wygląd edytora, ale zachowane zostały wszystkie jego dotychczasowe funkcje - zapewnia Patryk Tryzubiak, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej grupy Allegro. "Jednakże jest on niezbędny do prawidłowego funckjonowania i co najważniejsze rozwoju serwisu i jego funkcjonalności" - mówi rzecznik firmy.

Więcej o zamieszaniu wokół Allegro.pl: Koszmar z Allegro - nowy edytor aukcji straszy w serwisie