AllegroSmart! – darmowe dostawy dla wszystkich

Z powodu wzrastającego zagrożenia epidemicznego, coraz więcej firm i serwisów internetowych proponuje darmowe usługi lub promocyjne rozwiązania dla użytkowników. Bierze w tym udział także platforma Allegro, która udostępnia wszystkim bezpłatne korzystanie z usługi Allegro Smart! przez cały miesiąc.


Allegro Smart! to usługa, z której standardowo mogą skorzystać użytkownicy posiadający wykupiony abonament (miesięczny lub roczny). W ramach tej oferty możliwe są nielimitowane i bezpłatne dostawy na terenie całego kraju, a także darmowy zwrot towaru i korzystanie ze specjalnych promocji. Od dzisiaj (tj. 17 marca) do 18 kwietnia pakiet ten będzie udostępniony dla wszystkich bez żadnych opłat. Jak zaznacza serwis, po upływie danego terminu usługa wygaśnie automatycznie.

Jak to działa?

W ramach programu Allegro Smart! darmowe dostawy do paczkomatów oraz punktów odbioru, realizowane są przy zakupie za min. 40 zł od jednego sprzedawcy. Przesyłki można odbierać w paczkomatach, placówkach Poczty Polskiej, a także w sieci sklepów Żabka, na stacjach Orlen oraz w punktach Paczki w Ruchu. Jeśli produkt ma być dostarczony drogą kurierską, zamówienie musi wynosić min. 100 zł od jednego sprzedawcy. W ramach tej usługi zwroty również realizowane są bezpłatnie.

Zobacz również:

  • Auchan Allegro: elektronika w dobrych cenach - co warto kupić taniej? [27.09.2021]
  • Allegro Smart! Student i darmowe gigabajty od T-Mobile

Należy zaznaczyć, że nie wszystkie aukcje są objęte bezpłatnym pakietem. Przy cenie produktu musi znaleźć się odpowiednie oznaczenie – Smart! lub Smart! z kurierem – które umożliwia skorzystanie z darmowego programu.

Jak aktywować Allegro Smart! ?

Wystarczy przejść na stronę Allegro Smart!, zaakceptować regulamin i aktywować usługę, naciskając duży pomarańczowy przycisk. Poza tym, można to zrobić już podczas robienia zakupów.

AllegroSmart! – darmowe dostawy dla wszystkich

Użytkownicy Allegro Smart!, którzy mają już wykupiony abonament, także mogą korzystać z darmowych usług w tym czasie, a ich subskrypcja zostanie automatycznie przedłużona o miesiąc. O ponownym włączeniu płatności klienci będą poinformowani.

W ramach usługi Allegro Smart! możecie kupić wiele interesujących produktów bez dodatkowych kosztów dostawy, np. telefon Samsung Galaxy A10. To świetne rozwiązanie i duże ułatwienie, w czasie trwania zagrożenia spowodowanego koronawirusem.