Allway Sync 10.0.5 - zawsze aktualne pliki

Allway Sync to narzędzie do synchronizacji plików i katalogów umieszczonych w różnych lokalizacjach.

Allway Sync to narzędzie do synchronizacji plików i katalogów umieszczonych w różnych lokalizacjach. Każdy użytkownik komputera wie, że podczas aktualizacji bardzo łatwo pominąć ważne dane bądź skasować te najbardziej aktualne. Aby mieć gwarancję, że na każdym komputerze, na którym pracujesz są zawsze najświeższe pliki należy skorzystać z odpowiedniego programu - na przykład z Allway Sync.

Program zadba o to, żeby dane zapisane na laptopie były takie same jak na komputerze stacjonarnym, zaktualizuje pliki przez sieć i dopilnuje aby informacje zapisane na dysku przenośnym zostały automatycznie zaktualizowane po podłączeniu urządzenia do komputera.

Allway Sync pozwala nawet na synchronizację danych z dyskami internetowymi i serwerami FTP. Co ważne synchronizacja nie musi obejmować jedynie dwóch katalogów, może dotyczyć większej liczby lokalizacji. Poza tym dla aplikacji nie ma znaczenia w jakim systemie pików zapisane są informacje.

Synchronizacji nie podlegają tylko dokumenty zmodyfikowane. Za pomocą Allway Sync rozpropagujesz także kasowanie danych - pliki usunięte z jednego foldera znikną automatycznie z drugiego. Do definicji zadań synchronizowania można stosować również rozbudowane filtry. Istotne jest, że do weryfikacji zmian narzędzie polega na własnej bazie, w której zapisuje wszystkie modyfikacje synchronizowanych obiektów, a nie na informacjach udostępnianych przez system. Dzięki autorskim algorytmom masz pewność, że twoje dane są zawsze aktualne.

Prosty w obsłudze interfejs, ekranowe podpowiedzi oraz polska wersja językowa powodują, że program nie powinien sprawić kłopotów nawet początkującym użytkownikom. Narzędzie jest darmowe do zastosowań niekomercyjnych. Dostępna jest także tak zwana wersja portable programu przeznaczona do instalacji na dyskach przenośnych.

Werdykt PC Worlda

Allway Sync

Allway Sync to rozbudowane narzędzie do synchronizacji danych. Program można polecić zarówno użytkownikom początkującym, jak i zaawansowanym.

Strona producenta: www.allwaysync.com

Zalety: bezpłatny, synchronizuje dane z kilku katalogów, polska wersja językowa

Wady: mało rozbudowany scheduler, niewygodna konfiguracja ustawień zaawansowanych, błędy w lokalizacji

Ocena: 8,2

Pobierz: Allway Sync 10.0.5


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: