Amazon Kindle 3 w Polsce

Najpopularniejszy e-czytnik na świecie wreszcie pojawił się w Polsce. Sklep internetowy BezKartek.pl udostępnił właśnie Amazon Kindle 3.

Czytnik e-książek Amazon Kindle 3 jest już dostępny w Polsce. Cena to 649 złotych.

Czytnik e-książek Amazon Kindle 3 jest już dostępny w Polsce. Cena to 649 złotych.

Polecamy:

Zobacz też:

Amazon Kindle 3 to jedno z najchętniej sprowadzanych do polski urządzeń z zagranicy. Teraz Polacy mogą wreszcie kupić swój e-czytnik w kraju.

W ofercie BezKartek.pl, Kindle 3 kosztuje 649 zł, a promocyjna oferta zawiera również 45 polskich e-booków całkowicie za darmo. Nowy produkt trafił do nas właśnie w chwili, kiedy Empik wycofał z salonu internetowego czytnik OYO.

Amazon Kindle 3 - król czytników

Czytnik e-booków Kindle 3 charakteryzuje się wygodą, jakością wykonania i możliwością czytania książek nawet przez 3 tygodnie na jednym załadowaniu baterii. E-czytnik posiada 4GB wewnętrznej pamięci (około 3500 książek, czasopism lub dokumentów) i łączy się z Internetem przez sieć Wi-Fi.

E-czytnik został wyposażony w technologię E-Ink Pearl, czyli 'elektroniczny papier', na którym nie zobaczysz słonecznych odblasków i który świetnie nadaje się do czytania przez dłuższy czas niż na "pececie" czy tabletach.

Kindle 3 obsługuje formaty e-booków, takie jak PDF, TXT, HTML, DOC i RTF. Ma też obsługę muzyki (m.in. MP3) i obrazów (JPEG, GIF, PNG, BMP). Polecamy nasze porównanie e-czytników, w którym sprawdzamy Kindle na tle konkurencji - urządzeń Nook i Kobo.