Amazon Prime Day po raz pierwszy w Polsce - drugi dzień wielkich promocji! Sprawdzamy, jak z nich skorzystać

Amazon Prime Day w końcu tu jest. Przez wiele lat promocje na największej platformie sprzedażowej przechodziły obok nas, ale od kiedy Amazon w końcu oficjalnie uruchomił sprzedaż w Polsce, możemy się cieszyć dużymi promocjami. Sprawdzamy, jak złapać najlepsze oferty!

Fot. Adrian Sobolewski / PCWorld.pl

Amazon to największa platforma e-commerce na świecie. jednak przez wiele lat nie była ona dostępna w Polsce - możliwe, że spowodowane to było wielką popularnością allegro w naszym kraju. W końcu, w marcu 2021 roku doczekaliśmy się wejścia Amazona na polski rynek. Wiele osób czekało na ten moment, gdyż gigant ma w swojej ofercie naprawdę interesujące rzeczy, a często sprzedaje je też w obniżonych cenach.

Amazon Prime Day po raz pierwszy w Polsce - drugi dzień wielkich promocji! Sprawdzamy, jak z nich skorzystać

Fot. Amazon

Jak działa Prime Day

Jedną z najbardziej znanych akcji promocyjnych na Amazonie jest Prime Day. Jest to de facto święto promocji dla osób, które posiadają subskrypcję Amazon Prime. Są to olbrzymie promocje na tysiące artykułów, które oferowane są tylko dla osób, które płacą za ten plan. W tym roku Prime Day przypada już na dziś i jutro, 12-13 lipca. To bez wątpienia świetna okazja, aby zaopatrzyć się w brakujące przedmioty i elektronikę.

Zobacz również:

Amazon Prime Day po raz pierwszy w Polsce - drugi dzień wielkich promocji! Sprawdzamy, jak z nich skorzystać

Warto również wspomnieć, że w ramach Prime Day Amazon oferuje też gry za darmo, o czym pisaliśmy w tym artykule. Jeśli więc posiadamy subskrypcję do usługi Amazona, już za kilkanaście dni czeka nas naprawdę wiele korzyści!

Co oferuje Amazon Prime i ile kosztuje

Amazon Prime to jedna z najpopularniejszych subskrypcji na rynku. To dzięki niej odblokowujemy usługi, z których tak dobrze znany jest Amazon. Co w takim razie zyskujemy dzięki tej płatności? Oto lista najważniejszych korzyści:

  • Darmo wysyłka Prime dla zamówień z Amazon.pl
  • Dostęp do Amazon Prime Video
  • Codzienne specjalne okazje i przeceny
  • Dostęp do przecen na Prime Day
  • Darmowe gry w ramach Prime Gaming

Jeśli jesteście zainteresowani tymi i innymi korzyściami, w tym artykule tłumaczymy dokładniej jak działa Amazon Prime oraz co zyskujemy dzięki takiej subskrypcji. Warto zerknąć okiem przed podjęciem decyzji o przystąpieniu do tej akcji!

Amazon Prime Day po raz pierwszy w Polsce - drugi dzień wielkich promocji! Sprawdzamy, jak z nich skorzystać

Fot. Amazon

Amazon Prime jest roczną subskrypcją. Możemy ją wypróbować przez pierwszy miesiąc zupełnie za darmo. Następne płatności będą już wynosić 49 zł/rok. Teraz, jeśli jesteśmy zainteresowani okazjami na Prime Day, warto zainteresować się bezpłatnym miesiącem!

Amazon Prime Day - najlepsze promocje

Amazon Prime Day dopiero przed nami. Jednak już teraz firma przygotowała wiele promocji, która mają nas rozgrzać na to święto przecen. Najciekawsze z nich znajdziecie w artykule pod tym linkiem - codziennie zbieramy w nim świetne okazje zaserwowane przez Amazon przed właściwym Prime Day 2022. Warto też pamiętać, że dzięki Amazo nPrime mamy dostęp do tzw. błyskawicznych przecen - czyli ofert, które pojawiają się z bardzo limitowaną liczbą przedmiotów i możemy je zgarnąć na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy".

Na początku warto sprawdzić kilka propozycji od samego Amazona - oferuje on spore przeceny na własne produkty Kindle, Echo i Fire TV. Przeceny podsumowaliśmy tutaj.

Znaleźliśmy teżnajlepsze oferty na urządzenia smart home - czy to inteligentne głośniki, czy smart żarówki - w tym artykule znajdziecie nasze propozycje.

Mamy też cośdla fanów sportu i dbania o własne zdrowie - świetne okazje na smartwatche i smartbandy prosto ze strony Amazona! Znajdziecie je w nasyzm podsumowaniu tutaj.

Gigant e-commerce nie zapomniał też o fotografach - i tych aspirujących, i o profesjonalistach. Znaleźliśmy najlepsze propozycje dla fanów robienia zdjęć - podsumowaliśmy je w tym artykule.

Jeśli jesteście szczególnie zainteresowani najlepszymi ofertami dla graczy, w tym artykule zebraliśmy ciekawe propozycje od sprzedawcy.

Jest też wiele interesujących przecen na komputery oraz oprogramowanie - można je znaleźć pod tym linkiem.

Z kolei osoby szukające smartfonów lub akcesoriów do nich powinny zajrzeć do naszego artykułu pod tym linkiem - codziennie znajdujemy dobre promocje na te urządzenia.

Jeśli polujecie na jakiś ciekawy pojazd elektryczny - też mamy kilka propozycji. Stworzyliśmy zestawienie najlepszych e-hulajnóg na stronie - na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Na Amazonie może też znaleźć dobry kąsek każdy fan dobrego Audio - swoją promocję zapowiedziała firma Jabra. Zbadaliśmy, jakie produkty zostaną przecenione - nasze dociekania pod tym linkiem.

Warto też zwrócić uwagę na różnorodne gadżety - często mały sprzęt może bardzo ułatwić nam życie. Zestawienie najlepszych dodatków za mniej niż 100 zł znajdziecie tutaj.

Jeśli z kolei czychacie na coś większego do domu, Amazon też ma kilka interesujących propozycji. Podsumowaliśmy najlepsze sprzęty AGD w promocji w tym artykule.

Pamiętajcie jednak, aby bezpiecznie robić zakupy na stronie. Niektórzy sprzedawcy mogą nie być do końca uczciwi i używać botów do wystawiania swoim produktom fałszywych pozytywnych recenzji. Na szczęście przygotowaliśmy poradnik w którym radzimy, jak w prosty sposób dojrzeć takie przekręty - tutaj link do tekstu.

Aktualizacja: 13 lipca 2022 10:45
Aktualizacja: 12 lipca 2022 10:15
Aktualizacja: 11 lipca 2022 10:45
Aktualizacja: 08 lipca 2022 09:41
Aktualizacja: 07 lipca 2022 13:25