Amazon: Tydzień Wiosennych Wyprzedaży 8 - 15 kwietnia

Od poniedziałku 8 kwietnia do 15 kwietnia Amazon ma szereg wiosennych promocji. Dowiedz się, jak możesz z nich skorzystać!

Amazon oferuje wyprzedaż we wszystkich swoich kategoriach - znajduje się w nich również elektronika. Nowe oferty co pojawiają się co 5 minut, codziennie od 6 rano. Śpiesz się, ponieważ oferty ważne są tylko w podanym czasie lub do wyczerpania zapasów! Członkowie programu Prime zyskują wcześniejszy o 30 minut dostęp do Ofert błyskawicznych. Nie chcesz przegapić żadnej oferty? W aplikacji Amazon możesz ustawić powiadomienia informujące o rozpoczęciu konkretnej oferty. Aplikację możesz pobrać stąd (jeśli jeszcze jej nie masz). Upewnij się, że masz aktywowane "Spersonalizowane powiadomienia" w ustawieniach. Możesz wybrać swoje preferowane oferty i otrzymywać powiadomienia, gdy oferta będzie aktywna zaznaczając opcję "Powiadom mnie".

Amazon: Tydzień Wiosennych Wyprzedaży 8 - 15 kwietnia

A jak skorzystać z wiosennych przecen? Zobacz poświęcony temu tekst Jak kupować na Amazon? Doradzamy i wyjaśniamy. Możesz od razu zapoznać się tam z wybranymi przez redakcję ofertami, dzięki którym kupisz w korzystnych cenach różnego rodzaju sprzęt i produkty!

Kliknij tutaj i poznaj najnowsze oferty Wiosennej Wyprzedaży Amazon!