Amazon: biografia Steve'a Jobsa najlepiej sprzedającą się książką 2011 roku

Rzeczniczka sklepu Amazon.com poinformowała, że biografia Steve'a Jobsa jest na dobrej drodze, aby stać się najlepiej sprzedająca książką 2011 roku.

Biografia Steve'a Jobsa została napisana przez Waltera Isaacsona, czyli znakomitego amerykańskiego dokumentalistę, który opublikował wcześniej m.in. biografie Benjamina Franklina i Alberta Einsteina. Według Brittany Turner, rzeczniczki Amazon.com, największego na świecie internetowego sprzedawcy detalicznego, tytuł ten rozchodzi się jak ciepłe bułeczki i wszystko na to wskazuje, że może stać się bestsellerem 2011 roku.

Biografia Jobsa to obecnie w Amazonie najlepiej sprzedająca się książka zarówno w wersji tradycyjnej, czyli papierowej, jak i w wersji elektronicznej.

Brittany Turner niestety nie poinformowała, którą wersję ma na myśli.

Biografia, która trafiła do sprzedaży niedługo po śmierci Jobsa, porusza wiele tematów, takich jak np. jego walka z rakiem trzustki, zła opinia na temat systemu Google Android, czy wskazówki, których udzielił z myślą o przyszłych produktach Apple.

Warto też dodać, że jest ona również najpopularniejsza w e-sklepie Apple iBooks dostarczającym e-booki dla użytkowników iPhone'a, iPada i iPoda touch.