Amazon dostępny po polsku

Amazon udostępnił polską wersję językową sklepu Amazon.de.

Polscy klienci korzystali do tej pory z Amazona przygotowanego dla mieszkańców innych krajów. Największy sklep on-line zrobił jednak właśnie ukłon w naszą stronę: od teraz wchodząc na Amazon.de możemy wybrać jej tłumaczenie na język polski:

Amazon dostępny po polsku

Amazon.pl

Polska wersja językowa sklepu Amazon nie jest jeszcze w pełni ukończona. Cały czas trwają jednak prace, aby sukcesywnie udostępniać kolejne polskie sekcje.

"Klienci posługujący się językiem polskim mogą skorzystać z nowej opcji wyboru języka. Po zmianie języka z niemieckiego na polski (tutaj) w serwisie Amazon.de mogą Państwo przeglądać miliony stron produktów, kupować, płacić oraz korzystać z innych elementów serwisu, np. z sekcji „Moje konto” oraz licznych stron pomocy w języku polskim. Oprócz nawigacji i informacji o zamówieniach i przesyłkach, mogą Państwo skorzystać z pomocy działu obsługi klienta, gdzie prowadzimy korespondencję mailową oraz rozmowy telefoniczne w języku polskim. Wciąż pracujemy nad ulepszaniem polskiej wersji językowej serwisu Amazon.de. Większość funkcji jest już przetłumaczonych, ale niektóre elementy serwisu są póki co dostępne jedynie w języku niemieckim. Jeśli mają Państwo problem, którego nie potrafią rozwiązać samodzielnie, prosimy o kontakt z polskojęzycznym działem obsługi klienta tutaj. Polska wersja językowa serwisu Amazon.de została przygotowana w celu ułatwienia Państwu korzystania z naszych usług. Oficjalną wersją językową serwisu Amazon.de oraz Warunków Korzystania z Serwisu jest wersja niemiecka." - czytamy w sekcji "Serwis Amazon.de w języku polskim”.

Zobacz również:

Polski Amazon - podsumowanie:

- polscy klienci mogą korzystać z opcji dostarczenia przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych

- próg wartości zamówienia po przekroczeniu którego dostępna jest darmowa dostawa z Amazon.de w ciągu 3-5 dni wynosi 39 euro

- ceny przeliczane są z euro

- dostępny jest polskojęzyczny dział obsługi klienta (kontakt przez przez e-mail i telefon)