Amazon w Polsce w 2012 roku - nadchodzi nowy standard kupowania w sieci ?

Amazon czyli najpopularniejszy sklep internetowy na świecie już na wiosnę po latach oczekiwania wreszcie trafi na polski rynek - stanie się to na przełomie marca i kwietnia 2012 roku.

Amazon PL

To jeszcze nieoficjalna informacja, to z przecieków wiadomo, że Amazon otworzy swój polski oddział w marcu lub kwietniu 2012 roku. Amazon organizuje właśnie centrum dystrybucyjne w Bratysławie, które ma obsługiwać środkową część Europy. Nie jest jeszcze znane nazwisko dyrektora polskiego oddziału, ale wiadomo, że Amazon intensywnie szuka już właściwej osoby.

Darmowa przesyłka do Polski już od roku

Amazon rok temu zaoferował Polakom bezpłatną przesyłkę zakupionych towarów do Polski - wystarczy zamówić w brytyjskim Amazon.co.uk na kwotę 25 funtów. Obecnie opłaca się kupować w brytyjskim Amazonie - jest znacznie taniej niż w polskich sklepach internetowych.

Zobacz również:

Amazon w Polsce w 2012 roku - nadchodzi nowy standard kupowania w sieci ?

Amazon

Amazon w Polsce czyli nadchodzą nowy standard kupowania

Jaki będzie Amazon w Polsce? Z pewnością kiedy pojawi się u nas ten internetowy gigant, wstrząśnie naszym polskim handlem w internecie. Empik próbował niedawno wzmocnić się pozyskując w tym roku Merlina, ale ta transakcja nie doszła do skutku i Empik kupił Gandalfa.

Czy ceny będą atrakcyjne? Tego jeszcze nie wiemy. Ciekawe też jakie będą ceny Kindle Touch i Kindle Fire? Największą zaletą Amazonu jest jednak znakomita jakość obsługi i wsparcie tak obce naszym polskim sklepom internetowym. Sam od dawna kupuje w Amazonie - szkoda, że nasze sklepy nie potrafią trzymać takich standardów obsługi klienta jak amerykański potentat.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: