Ambidextruous - gra na poniedziałek

Ambidextruous stawia przed nami bardzo trudne zadanie: musimy doprowadzić dwie dłonie do wyjścia - problem w tym, że musimy to zrobić w jednym momencie i to właśnie w tym celu rozwiązujemy szereg zagadek. Warto także dodać, że Ambidextruous nie zajmuje dużej ilości miejsca na dysku twardym.

Zapraszamy także do pobrania innych gier dnia:

Pixel Force: Halo

Stone Age

Pegasus

Zobacz wszystkie gry dnia!

Ambidextruous jest darmową grą logiczną, w której gracze mają za zadanie doprowadzić obydwie ręce do mety w jednym momencie. Oczywiście po drodze napotkamy wiele przeszkód, których zlikwidowanie będzie od nas wymagało chwili zastanowienia oraz odpowiedniego zgrania prawej i lewej ręki. W Ambidextruous na uwagę zasługuje miła dla oka, klimatyczna grafika utrzymana w rysunkowym stylu.

Ambidextruous nie zajmuje dużej ilości miejsca na dysku twardym. Tytuł ten z pewnością spodoba się zarówno młodszym jak i starszym graczom (poziom trudności narasta bowiem wraz z kolejnymi levelami). Warto także zaznaczyć, że Ambidextruous nie musi być instalowany na dysku twardym - wystarczy tylko pobrać i uruchomić plik EXE.

Zapraszamy do pobrania Ambidextruous.