America's Army 2.0 - Macowcy! Na ramię broń!

Dostępna jest już druga wersja darmowej gry wyprodukowanej przez armię Stanów Zjednoczonych - America's Army: Special Forces. Również użytkownicy systemów Mac OS X mogą się już teraz wcielić w rolę rekruta, przejść szkolenie i brać udział w tajnych misjach wojskowych.

Gra znana również jako America's Army 2.0 stawia gracza w roli rekruta, który przystępuje do podstawowego i zaawansowanego szkolenia wojskowego, które ma uczynić z niego członka elitarnej grupy specjalnej. Jak tylko przejdzie pomyślnie wszelkie treningi może wziąć udział w akcjach wojskowych z innymi graczami w trybie multiplayer. Każda z misji została zaprojektowana tak, aby w największym stopniu oddać realizm sytuacji i warunków panujących w rzeczywistości - strzelanie swojemu towarzyszowi broni w pięty i inne części ciała jest zatem surowo karane.

Minimalne wymagania systemowe dla gry są następujące: system operacyjny Mac OS X 10.2.6, procesor G4 700MHz, 256MB pamięci RAM, 1GB wolnej przestrzeni dyskowej, karta graficzna GeForce2 MX lub ATI Radeon 7500.

America's Army: Special Forces 2.0 dla systemów Mac OS X do pobrania z naszego FTP'a: http://www.idg.pl/ftp/mac_209/America's%20Army:%20Special%20Forces%202.0.html

Więcej informacji: http://www.americasarmy.com


Zobacz również