America's Army: Operations

Zapraszamy do pobierania z naszego serwera FTP najnowszej wersji gry FPP, stworzonej przez armię Stanów Zjednoczonych. Nowa wersja gry oznaczona symbolem v1.90 została wydana wcześniej niż planowano i nie jest jeszcze obsługiwana przez oficjalne serwery - aktualnie trwają prace nad ich konfiguracją. Nową wersję warto jednak pobrać już teraz i potrenować na jednym z licznych nieoficjalnych serwerów.

W najnowszej wersji gry do rozgrywek wprowdzano żołnierzy o specjalizacji Combat Medic, wraz z czterema oddzielnymi kursami, które trzeba będzie ukńczyć zanim gracz zostanie dopuszczony do wykonywania tej funkcji na polu walki. Ponadto w grze ulepszono grafikę, wprowadzając modele postaci stworzone w znacznie wyższej rozdzielczości niż to miało miejsce w poprzednich wersjach gry, a także znacznie poprawiono jakość tekstur. W najnowszej odsłonie gry pojawił się również zupełnie nowy interfejs wzbogacony o nowe opcje wyboru drużyn i tablicę wyników. W wersji 1.90 zaimplementowano również program PunkBuster zapobiegający oszukiwaniu podczas rozgrywki.

America’s Army jest grą akcji przygotowaną i wydaną przez amerykańską armię. Produkcja ta miała początkowo spełniać rolę „reklamową”, ale jej popularność przerosła wszelkie oczekiwania. Gracz wciela się w niej w rolę żołnierza armii amerykańskiej, a rozgrywkę może prowadzić w dwóch trybach: Operations, czyli klasyczna strzelanina FPP lub Soldiers (przypominającym gry RPG). Zabawę rozpoczynasz jako szeregowy żołnierz i wykonując kolejne misje rozwijasz swoje umiejętności. Dostępny jest również tryb multiplayer, w którym jednocześnie może zmagać się do 32 graczy. America’s Army stała się w jedną z najpopularniejszych gier sieciowych. W ciągu minionego roku z serwerami na których toczone są rozgrywki połączyło się ponad 1,8 mln graczy.

Plik do pobrania:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1557