America's Army na FTP Mac

W tym tygodniu na naszym FTP Mac znalazła się kolejna wersja popularnej gry FPP America's Army - Special Forces (Direct Action) 2.5. To jednak nie jedyna nowość - zapraszamy także do zapoznania się z pozostałymi narzędziami, w tym z najnowszą wersją komunikatora Gizmo, pełnoekranowym odtwarzaczem plików wideo Movie Time a także z programem Shoebox, służącym do katalogowania oraz zarządzania kolekcją cyfrowych fotografii.

America's Army: Special Forces (Direct Action) 2.5

Najnowsza edycja znakomitej gry FPP, stworzonej przez armię amerykańską. Wersja 2.5.0 to m.in. dwie nowe mapy dla trybu wieloosobowego oraz jedna nowa misja treningowa. Wprowadzono również poprawki zwiększające poziom bezpieczeństwa.

Pobierz plik

Gizmo 1.1.0.90

W najnowszej odsłonie komunikatora usprawniono zachowanie okna logowania, zmieniono wyświetlanie ikony programu znajdującej się w doku tak, by była wizualizowana poprawnie. Poprawiono błąd występujący podczas zawieszania rozmowy oraz wyeliminowano niepoprawne wyświetlanie statusu jakości połączenia głosowego.

Pobierz plik

iPodder 2.1

iPodder pomaga w wybraniu i pobraniu muzyki, a następnie na jej odtwarzanie w urządzeniu iPod, innym przenośnym odtwarzaczu lub na komputerze. Aplikacja oferuje również odsłuchiwanie i przechwytywanie audycji internetowych - programów, muzyki i pokazów (tzw. podcastów).

Pobierz plik

iSquint 0.7

Prosty w obsłudze konwerter plików wideo do formatu wykorzystywanego w najnowszych iPodach. Program konwertuje materiał wideo zapisany w plikach MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, MSMPEG4, Sorenson 1/2, Sorenson 3, WMV7/8, H.264, H.263, DV oraz Cinepak do postaci wykorzystywanej w iPodach. W najnowszej wersji dodano opcję wyboru lokacji gdzie będą zapisywane konwertowane pliki i wsparcie dla systemu Mac OS X 10.3.9.

Pobierz plik

Movie Time 0.4 BETA 1

Darmowy pełnoekranowy odtwarzacz plików wideo w wersji testowej. W najnowszej edycji dodano obsługę napisów w formacie VobSub, rozszerzono listę obsługiwanych formatów plików wideo o pliki *WMV, oraz *ASF.

Pobierz plik

Photo Drop 1.0

Mała i przydatna aplikacja służąca do modyfikacji wielu zdjęć jednocześnie. Program wykorzystuje mechanizm drag'n'drop dzięki temu możemy zmienić wielkość zdjęć, zmienić rodzaj pliku oraz dużo, dużo więcej.

Pobierz plik

Shoebox 1.5

Nowa edycja przydatnej aplikacji do katalogowania oraz zarządzania zawartością kolekcji zdjęć. Umożliwia szybkie odnalezienie konkretnych zdjęć, nawet w dużych bibliotekach plików. W najnowszej wersji aplikacja pozwala na archiwizowanie zdjęć na płycie CD lub DVD; zwiększono też szybkość wyświetlania miniaturek i dodano opcję, dzięki której program zapamiętuje przeglądane obrazki co pozwala nam wrócić do wcześniej przeglądanych plików.

Pobierz plik


Zobacz również