Anarchy Reigns - premiera już w tym tygodniu!

SEGA Europe Ltd. oraz CDP.pl już w tym tygodniu wydadzą jedną z najbardziej śmiałych, zuchwałych i szalonych bijatyk, które ukażą się w 2013 roku. Mowa o Anarchy Reigns.

To gra, w której każdy może wziąć udział w walkach online dla 16 osób, przechwytywać flagi z jednoczesnym unikaniem potężnych ciosów supermutantów, stanąć oko w oko z ponad dwu metrowym łowcą głów z piłą łańcuchową zamiast ramienia, i w wielu innych atrakcjach, których wymienienie tutaj zajęłoby zbyt dużo miejsca. Ten wręcz uzależniający tytuł, powstał w legendarnym studiu PlatinumGames i oferuje kampanię dla jednego gracza, która poprowadzi nas przez szalony umysł Maximilliana Caxtona, jak również jeden z najintensywniejszych trybów multiplayer w grach. Zgarniając Anarchy Reigns w pierwszych dniach po premierze gracze otrzymają 2 dodatkowe tryby multiplayer oraz dodatkową postać - piękną i zabójczą wiedźmę Bayonettę!

Anarchy Reigns

Anarchy Reigns

"Cieszymy się, że gra ukazuje się na zachodnich rynkach," powiedział Atsushi Inaba, Producent Wykonawczy w PlatinumGames. "Anarchy Reigns to ważny projekt dla PlatinumGames, bo chcieliśmy stworzyć zupełnie nowy gatunek w grach - sieciową bijatykę. Można grać jak w zwykłe bijatyki jeden na jednego, ale swoje prawdziwe oblicze Anarchy Reigns pokazuje gdy staniemy do walki z grupą innych graczy w trybie multiplayer. Czekamy na wybuch anarchii w sieci, gdy tytuł trafi już ręce odbiorców.

Anarchy Reigns będzie dostępne od 11 stycznia na konsole Xbox 360 i PLAYSTATION 3 w cenie 129,99 zł.