Android 4.4.3 KitKat trafi w maju na smartfony Nexus 4, Nexus 5 i tablety Nexus 7 i Nexus 10

Serwis Android Geeks twierdzi, że Google zamierza rozpocząć proces aktualizacji do Androida 4.4.3 KitKat już 23 maja. Oczywiście w pierwszej kolejności trafić on ma na urządzania z linii Nexus.

O systemie Android 4.4.3 KitKat mówi się od jakiegoś czasu. Dzisiaj ważnymi informacjami na jego temat podzielił się serwis Android Geeks, który opierając się na "swoich źródłach" twierdzi, że firma Google zamierza rozpocząć proces aktualizacji już wkrótce. Dokładnie 23 maja powinni ją otrzymać pierwsi użytkownicy smartfonów Nexus 4 i Nexus 5 oraz tabletów Nexus 7 i Nexus 10.

Proces aktualizacji Nexusów prawdopodobnie zakończy się w tym miesiącu. Po nim przyjdzie kolej na urządzenia z rodziny Google Play Edition. Serwis Android Geeks obecnie oczekuje na informacje o dokładnym terminie rozpoczęcia tego drugiego etapu.

Zobacz również:

  • Aplikacje i Gry na Androida za darmo. Promocje, obniżki, przeceny [17.09.2021]
  • Google wypuszcza swoje chipsy? Niecodzienna promocja Pixela 6

Na koniec warto przypomnieć, że kilka dni temu na stronach AOSP pojawił się plik, dzięki któremu mogliśmy zapoznać się z wszystkimi zmianami, które przynieść ma podobno ze sobą Android 4.4.3 KitKat. Głównie polegać mają one na usunięciu problemów, z którymi borykają się użytkownicy KitKata, takich jak np. szumy audio podczas nagrywania filmów na Nexusie 5, czy wadliwe działanie modułu Bluetooth.

Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.