Android 4.4 KitKat dla Galaxy S4 i Note 3 pod koniec stycznia

Francuski operator SFR zapowiedział oficjalnie, że udostępni Androida 4.4 KitKat dla Galaxy S4 i Galaxy Note pod koniec stycznia, lub na początku lutego.

Właściciele flagowych modeli smartfonów z niecierpliwością oczekują aktualizacji systemu do najnowszego Androida 4.4 KitKat. Niestety obecne żaden z czołowych producentów nie zdecydował się na podanie oficjalnie terminu, w którym planuje rozpoczęcie dostaw nowego oprogramowania. W przypadku modeli Samsung Galaxy S4 oraz Galaxy Note 3 pojawiła się jednak właśnie informacja na ten temat, która brzmi dosyć wiarygodnie, gdyż pochodzi bezpośrednio od jednego z francuskich operatorów, konkretnie firmy SFR:

"Aktualizacja do Androida 4.4 KitKat dla Galaxy S4 i Galaxy Note 3 powinna być dostępna pod koniec stycznia, lub na początku lutego. Oczywiście będziemy informować o konkretnych terminach tak szybko, jak tylko otrzymamy więcej informacji od naszego laboratorium"Moto X już ma KitKata

Przy tej okazji warto dodać, że o ile wspomniani czołowi producenci milczą w sprawie aktualizacji do Androida 4.4 KitKat, o tyle firma Motorola Mobility dostarczyła go już dawno do swojego pierwszego smartfona, modelu Moto X. Tym samym firma Google potwierdziła, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom zamierza ją faworyzować.