Android 4.4 KitKat dla Galaxy S4 i Note 3 w styczniu 2014 r.

W Sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje na temat planów Samsunga  dotyczącyh aktualizacji smartfonów z linii Galaxy do systemu Android 4.4. KitKat.

Właściciele smartfonów Galaxy z niecierpliwością oczekują oficjalnych informacji na temat planów koreańskiego producenta dotyczących aktualizacji do najnowszego systemu Android 4.4 KitKat. Zanim jednak do tego dojdzie mam okazję zaprezentować Wam niepotwierdzoną "mapę drogową" aktualizacji Samsunga, do której dotarł serwis iTechAddict:

Galaxy S4 - styczeń 2014 r.

Galaxy Note 3 - styczeń 2014 r.

Galaxy S III - marzec-kwiecień 2014 r.

Galaxy Note 2 - marzec-kwiecień 2014 r.

Na co możemy liczyć?

Wraz z aktualizacją do systemu Android 4.4 KitKat użytkownicy powyższych smartfonów mogą m.in. liczyć na płynniejsze i szybsze działania systemu, lepsze zarządzanie pamięcią oraz szybszą wielozadaniowość. Ponadto Samsung z pewnością wprowadzi kilka "bajerów" do nakładki TouchWiz UI.

Kto ma już Androida 4.4 KitKat?

Oczywiście smartfony/tablety z linii Nexus. Warto jednak także zauważyć, że wraz z wydaniem systemu Android 4.4 KitKat doszło do zaskakującej sytuacji: smartfon Nexus 4 otrzymał aktualizację później niż Moto X. Oznaczać to więc może, że wbrew wcześniejszym zapewnieniom firma Google zamierza faworyzować należącą do niej Motorolę.

Zobacz również:

  • Smartfony w promocji - sprawdź najlepsze okazje! [3.12.2021]