Android 4.4 KitKat na zdjęciach. Zobacz, jakie nowości zaoferuje

Na jednym z blogów pojawiło się sporo zdjęć przedstawiających smartfon pracujący pod kontrolą nadchodzącego systemu Android 4.4 KitKat.

Zdecydowana większość użytkowników Androida z niecierpliwością czeka na premierę jego najświeższej wersji noszącej numer 4.4, która jako pierwsza w historii posiada nazwę kodową nie nawiązującą do kategorii słodyczy, ale konkretnego produktu, czyli batonika KitKat. Dzięki firmie Nestle, która na swoim oficjalnym fanpage’u w serwisie Facebook odpowiedziała na jedno z pytań użytkowników wiemy już na pewno, że Android 4.4 KitKat zostanie zaprezentowany w październiku. Kiedy konkretnie? Pewnej informacji tutaj nie ma, lecz w dotychczasowych spekulacjach często pojawia się data 14 października.

Mamy zdjęcia

Jak widać, do premiery nowego Androida pozostało jeszcze trochę czasu. W oczekiwani na to wydarzenie zapraszam Was do obejrzenia zdjęć smartfona z zainstalowanym Androidem 4.4, które pojawiły się właśnie na blogu gadgethelpline.com. Dzięki nim możemy się dowiedzieć, że KitKat zaoferuje m.in.:

- nowe działy w sekcji Ustawienia:  Printing (drukowanie dokumentów za pomocą zewnętrznych drukarek) oraz Payments (wsparcie dla systemu płatności opartego na technologii NFC)

Zobacz również:

  • Premiera Redmi Note 11 już w przyszłym tygodniu!
  • Lista niebezpiecznych aplikacji na Android. Tych aplikacji nie instaluj! [20.10.2021]
  • Chrome - historia aktualizacji [20.10.2021]

- funkcję Wireless display (współpraca z telewizorami wyposażonymi w moduł WiFi)

- Manage mobile plan (pozwoli nam zapanować nad przesyłem danych)

- wiele zmian w aplikacji Camera

- dodatkowe pozycje w grupie aplikacji Google (Drive i Keep)

Na koniec jeszcze jedna ciekawostka: widoczny na opublikowanych zdjęciach Android nazywa się Key Lime Pie, czyli tak, jak miała się nazywać wersja o numerze 5:

Android 4.4 KitKat na zdjęciach. Zobacz, jakie nowości zaoferuje

Android Kitkat