Android 4.4 KitKat: pobierz tapety i ikony

Jeden z użytkowników forum XDA-Developers przygotował ikony i tapety bliźniaczo przypominające te z nadchodzącego systemu Android 4.4 KitKat.

Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się oficjalnie, że kolejną wersją Androida nie będzie Key Lime Pie, ale Android 4.4 KitKat, który nazwę wziął od popularnego batonika. Niestety obecnie nie wiemy dokładnie kiedy nowy system zostanie wydany. Wystarczyć musi nam jedynie deklaracja firmy Nestle, która oficjalnie zapowiedziała, że będzie to miało miejsce w październiku.

Oczywiście im bliżej tego wydarzenia, tym w Sieci pojawia się coraz więcej doniesień na temat Androida 4.4 Kitkat oraz mającego mu najprawdopodobniej towarzyszyć podczas premiery Nexusa 5. Niedawno miałem więc okazję zaprezentować Wam zbiór zdjęć systemu, natomiast nieco później 7-minutowy film prezentujący wspomniany smartfon z "batonikiem" na pokładzie.

Android 4.4 KitKat: pobierz tapety i ikony

Nexus 5 i Android 4.4 KitKat

Jeżeli podoba Wam się nowy interfejs Androida 4.4, mam dla Was miłą informację. Jeden z użytkowników forum XDA-Developers w oparciu o wspomniane materiały przygotował bowiem do pobrania "Google Experience Pack", po którego instalacji będziecie mogli cieszyć się na swoim smartfonie tapetami i czterema ikonami systemu KitKat:
Android 4.4 KitKat: pobierz tapety i ikony

Google Experience Pack

Pobierz: Google Experience Pack

Zobacz również:

  • Aplikacje i Gry na Androida za darmo. Sprawdź najciekawsze promocje! [7.12.2021]
  • Fortnite - Harry Kane i Marco Reus zawitają do gry