Android 4.4 KitKat wysyła sygnały: premiera 28 października

Na twitterowym koncie przypisanym systemowi Android 4.4 KitKat zaczęły pojawiać się wskazówki sugerujące, że będzie on miał premierę 28 października.

Kilka tygodni temu firma Google oficjalnie zapowiedziała, że następna wersja Androida będzie się nazywała Android 4.4 KitKat. Jak widać, jako pierwsza w historii wzięła ona swoją nazwę od konkretnego słodkiego produktu, w tym wypadku popularnego batonika. Niestety Google cały czas milczy w kwestii daty premiery nowego systemu. Dzięki facebookowemu wpisowi na profilu firmy Nestle wiemy jedynie od jakiegoś czasu, że będzie ona miała miejsce w październiku. Dzisiaj, jak się wydaje, mamy większą pewność co do terminu premiery tego oczekiwanego przez wielu systemu.

Na twitterowym profilu KitKat pojawiły się bowiem pewne wskazówki, które zdają się sugerować, że Android 4.4 zostanie zaprezentowany 28 października. Dlaczego?

Zobacz również:

  • Nadchodzi Pixel Watch - czy pokona Galaxy Watch 4?

1. Wczoraj pojawiło się następujące zdjęcie:

Android 4.4 KitKat wysyła sygnały: premiera 28 października

Google Android 4.4 KitKat

Jak widać, umieszczono nad nim wpiss o treści ""Everybody dance now!", który jednoznacznie kojarzy się z przebojem amerykańskiej grupy dance pop C+C Music Factory:

Wcześniej znana znana ona była jako 28th Street Crew.

2. Kilka godzin temu pojawiło się kolejne zdjęcie z wpisem "Czasami trzeba patrzeć na znaki...":

Android 4.4 KitKat wysyła sygnały: premiera 28 października

Google Android 4.4 KitKat

Na samym zdjęciu znalazł się natomiast "batonikowy" napis "This Is It", który z kolei wydaje sięnawiązywać do filmu dokumentalnego o Michaelu Jacksonie. Co ważne, jego premiera miała miejsce...28 października 2009 roku.

Jak widać, podpowiedzi KitKata zdają się jednoznacznie wskazywać na 28 października (poniedziałek) jako datę jego premiery. Warto też pamiętać, że w poprzednim roku firma Google zaprezentowała Androida 4.2 i smartfon Nexus 4 29 października (też poniedziałek).

Na koniec jeszcze jedno: chyba nikt nie wyobraża sobie, abyśmy wraz z nowym Androidem nie poznali również smartfona Nexus 5.