Android 4.4 KitKat: zainstaluj go na smartfonie Nexus 4 i tabletach Nexus 7 z 3G

Android 4.4 KitKat w formie obrazu dostępny jest już dla smartfona Nexus 4 oraz wszystkich modeli tabletów Nexus 7 i Nexus 10.

Wczoraj firma Google poinformowała o rozpoczęciu dostaw aktualizacji do Androida 4.4 KitKat na tablety Nexus 7 (z 2012 i 2013 roku) oraz Nexus 10 z tym jednak zastrzeżeniem, że w przypadku pierwszego z nich dotyczy to jedynie modeli niedysponujących modułem 3G. Jednocześnie otrzymaliśmy również deklarację, że podobny proces dla smartfona Nexus 4 i Nexusów 7 z 3G "rozpocznie się wkrótce".

Nexus 4 z Androidem 4.4 KitKat

Co interesujące, tuż po tej informacji Google udostępniło też obrazy systemu Android 4.4 KitKat, z których mogą skorzystać właściciele tabletów Nexus (wszystkich modeli: WiFi i WiFi+3G) niemogący się już doczekać aktualizacji. Okazało się też, że mamy miłą informację dla osób posiadających smartfon Nexus 4: dla Was również udostępniony został obraz najnowszej wersji Androida.

Jeżeli nie chcecie czekać na dostawę Androida 4.4 KitKat od Google, możecie wziąć sprawy w swoje ręce. Zapraszam na tę stronę.