Android 4.4 KitKat zapowiedziany przez Sony. Xperia Z1 na celowniku?

Informacje na temat planów aktualizacji do Androida 4.4 oraz Androida 4.3 zostaną w tym tygodniu udostępnione przez firmę Sony. Jeżeli okazałoby się, że japoński producent zamierza wkrótce rozpocząć dostawy KitKata, zasłuży sobie na uznanie i wielką wdzięczność m.in. użytkowników smartfona Xperia Z1.

Jeżeli posiadacie smartfon Sony mamy dla Was miłą informację: wkrótce po wydaniu przez Google systemu Android 4.4 KitKat firma Sony Mobile potwierdziła oficjalnie za pośrednictwem Twittera, że wkrótce poinformuje o swoich planach aktualizacyjnych dotyczących Androida 4.3 i wspomnianego Androida 4.4:

Android 4.4 KitKat zapowiedziany przez Sony. Xperia Z1 na celowniku?

Sony zapowiada Androida 4.4 KitKat

Najprawdopodobniej najwięcej sił Sony poświęciło systemowi Android 4.3, który powinien trafić do wielu gadżetów ze średniej i wyższej półki wprowadzonych na rynek w tym roku. W przypadku niektórych modeli możemy jednak prawdopodobnie oczekiwać bezpośredniego przejścia o poziom wyżej, czyli do Androida 4.4 KitKat. Mam tutaj np. na myśli smartfon Xperia Z1, który kilkanaście dni temu otrzymał aktualizację dla Androida 4.2.