Android 4.4 KitKat zapowiedziany przez Sony. Xperia Z1 na celowniku?

Informacje na temat planów aktualizacji do Androida 4.4 oraz Androida 4.3 zostaną w tym tygodniu udostępnione przez firmę Sony. Jeżeli okazałoby się, że japoński producent zamierza wkrótce rozpocząć dostawy KitKata, zasłuży sobie na uznanie i wielką wdzięczność m.in. użytkowników smartfona Xperia Z1.

Jeżeli posiadacie smartfon Sony mamy dla Was miłą informację: wkrótce po wydaniu przez Google systemu Android 4.4 KitKat firma Sony Mobile potwierdziła oficjalnie za pośrednictwem Twittera, że wkrótce poinformuje o swoich planach aktualizacyjnych dotyczących Androida 4.3 i wspomnianego Androida 4.4:

Sony zapowiada Androida 4.4 KitKat

Sony zapowiada Androida 4.4 KitKat

Najprawdopodobniej najwięcej sił Sony poświęciło systemowi Android 4.3, który powinien trafić do wielu gadżetów ze średniej i wyższej półki wprowadzonych na rynek w tym roku. W przypadku niektórych modeli możemy jednak prawdopodobnie oczekiwać bezpośredniego przejścia o poziom wyżej, czyli do Androida 4.4 KitKat. Mam tutaj np. na myśli smartfon Xperia Z1, który kilkanaście dni temu otrzymał aktualizację dla Androida 4.2.