Android 7.0 Nougat dla Galaxy S6 i Note 5 tuż tuż

Smartfony Galaxy S6 i Note 5 kupione przez europejskich konsumentów wkrótce otrzymają Androida 7.0 Nougat.


Android 7.0 Nougat dla Galaxy S6 i Note 5

Właściciele smartfonów Galaxy S6 i Note 5 z niecierpliwością czekają na swoją kolej licząc na jak najszybszą aktualizację Androida do wersji 7.0 Nougat. Internauci natrafili na zamieszczony na Twitterze 8 lutego wpis wiceprezesa Samsung Electronics Turkey Tansu Yegena dający nadzieję, że najnowszy "robocik" trafi na wspomniane urządzenia należące do europejskich konsumentów jeszcze w lutym.

Galaxy Edge też ujęte na liście

Wpis zawiera tabelę, z której wynika, że w przypadku Turcji proces aktualizacji Galaxy S6 i Note 5, jak również modeli Galaxy S6 Edge i Galaxy S6 Edge+ ruszy w różnych tygodniach lutego. Samsung przyzwyczaił nas, że w Europie proces ten rozpoczyna nieco wcześniej. Przyjmując więc nawet, że tym razem może być inaczej i tak wydaje się bardzo prawdopodobne, że właściciele modeli z 2015 roku szybko dołączą do szczęśliwców mogących cieszyć się z Nougata.

Zobacz również:

  • W Twoim iPhonie brakuje pamięci? Sprawdź, jak łatwo zwolnić miejsce na nowe zdjęcia i aplikacje

Galaxy A (2016) i Galaxy J

Na koniec jeszcze informacja dla właścicieli modeli z serii Galaxy A (2016) i Galaxy J. Z wspomnianej tabeli wynika też, że mają one otrzymać aktualizację, odpowiednio, w maju i czerwcu.