Android 7.0 dla smartfonów Moto: terminy dostaw aktualizacji

Masz smartfon Motoroli, np. Moto G4, czy Moto X? Zobacz kiedy (i czy w ogóle) otrzymasz aktualizację do Androida 7.0.


Smartfony Motorola z najszybszymi aktualizacjami. To się nie zmienia

Smartfony Motorola od dawna przodowały na rynku (poza urządzeniami z linii Nexus) jeżeli chodzi o szybkość dostaw najnowszych wersji Androida. Obecnie wiemy już, że marka należąca do Lenovo nie zamierza opuścić pozycji lidera także w przypadku Androida 7.0 Nougat.

Smartfony Motorola: terminy dostaw aktualizacji

Zgodnie z najnowszymi oficjalnymi informacjami oddziału Motorola Germany terminarz dostaw aktualizacji do Androida 7.0 Nougat w Niemczech będzie wyglądał następująco:

- smartfony z serii Moto Z otrzymają Androida 7.0 Nougat 16 grudnia 2016 roku

- smartfony z serii Moto G4 otrzymają Androida 7.0 Nougat "do końca 2016 roku"

- Nexus 6 otrzyma Androida 7.0 Nougat w styczniu 2017 roku

- smartfony z rodziny Moto X otrzymają Androida 7.0 Nougat "na początku 2017 roku"

Niemcy to nie cała Europa

Oczywiście warto jeszcze raz podkreślić, że powyższe informacje o aktualizacji dotyczą niemieckich użytkowników smartfonów Motorola. Konsumenci z innych europejskich krajów mogą mieć jednak uzasadnioną nadzieję, że i oni otrzymają aktualizację mniej więcej w podobnych terminach.

Smartfony Motorola, które zostały przewidziane do aktualizacji

Na koniec przypominamy jeszcze tylko oficjalną listę smartfonów Motorola przewidzianych do aktualizacji: Moto G (4th Gen), Moto G Plus (4th Gen), Moto G Play (4th Gen), Moto X Pure Edition (3rd Gen), Moto X Style, Moto X Play, Moto X Force, Droid Turbo 2, Droid Maxx 2, Moto Z, Moto Z Droid, Moto Z Force Droid, Moto Z Play, Moto Z Play Droid, Nexus 6